Categorie: Spanningsrail
De X-verbinder voor 1-fase rail opbouw zilv.grijs van SLV (BIG WHITE), met productcode 143162. De X-verbinder voor 1-fase rail opbouw zilv.grijs mag alleen binnen / indoor worden gebruikt.
De afmetingen van dit product zijn: 1,8 x 17,2 x 17,2 cm (hxbxl).
De X-verbinder voor 1-fase rail opbouw zilv.grijs werkt op 230 VAC.
Dit product wordt exclusief lichtbron geleverd. Kijk onder het kopje "Aanbevolen accessoires" voor de geadviseerde lichtbron(nen).
Op dit product van SLV zit 5 jaar garantie.*
Tags: 1-fase systeem
| Technische kenmerken | |
| Lichtbron inbegrepen: | Nee |
| Voltage: | 220-240V ~50/60Hz V |
| Kleur: | Grijs |
| Materiaal: | Polycarbonaat (pc) |
| Installatie en gebruik | |
| Productgroep: | Spanningsrail |
| Productfamilie: | 1~ SYSTEM |
| Montage: | Opbouw |
| Hoogte: | 18 mm |
| Breedte: | 172 mm |
| Lengte: | 95 mm |
| Gewicht (netto): | 133 g |
| Gewicht (transport): | 140 g |
| Binnen gebruik: | Ja |
| Buiten gebruik: | Nee |
| IP-klasse: | IP20 |
| Beveiligingsklasse: | I |
| Mobiel / verplaatsbaar: | Nee |
| Verpakking lengte: | 200 mm |
| Verpakking breedte: | 20 mm |
| Verpakking hoogte: | 180 mm |
| Aantal per omdoos: | 84 stk |
| CE certificaat X-verbinder voor 1-fase rail opbouw zilv.grijs |
| Handleiding X-verbinder voor 1-fase rail opbouw zilv.grijs |
U kunt ook zeer uitgebreide informatie vinden op de download-pagina van SLV.nl. Hier vindt u bijvoorbeeld energielabels, certificaten, formulieren, aanwijzingen en onderhoudsinstructies, productinformatie en Relux armatuurgegevens (ROLF).
Deze productinformatie is bijgewerkt op: 3-10-2022
© 2026 by SLV Nederland
| Privacy statement
| Leveringsvoorwaarden
| Retouren / RMA
| Contact
|