Categorie: Spanningsrail
Dit product wordt exclusief lichtbron geleverd. Kijk onder het kopje "Aanbevolen accessoires" voor de geadviseerde lichtbron.
Op dit product van SLV zit 5 jaar garantie.*
Tags: Rozet, Plafondrozet, Baldakijn, Stroomingang, 1-fasesysteem, Toebehoren
| Technische kenmerken | |
| Lichtbron inbegrepen: | Nee |
| Kleur: | Grijs |
| Materiaal: | Polycarbonaat (pc) |
| Installatie en gebruik | |
| Productgroep: | Spanningsrail |
| Locatie: | Plafond,Wand |
| Productfamilie: | 1~ SYSTEM |
| Montage: | Opbouw |
| Hoogte: | 25 mm |
| Breedte: | 115 mm |
| Lengte: | 115 mm |
| Diameter: | 115 mm |
| Gewicht (netto): | 80 g |
| Gewicht (transport): | 86 g |
| Binnen gebruik: | Ja |
| Buiten gebruik: | Nee |
| IP-klasse: | IP20 |
| Max. leidingsdoorsnede: | 25 mm² |
| Mobiel / verplaatsbaar: | Nee |
| Verpakking lengte: | 120 mm |
| Verpakking breedte: | 120 mm |
| Verpakking hoogte: | 25 mm |
| CE certificaat Plafondrozet voor 1-fase adapter grijs |
| Handleiding Plafondrozet voor 1-fase adapter grijs |
U kunt ook zeer uitgebreide informatie vinden op de download-pagina van SLV.nl. Hier vindt u bijvoorbeeld energielabels, certificaten, formulieren, aanwijzingen en onderhoudsinstructies, productinformatie en Relux armatuurgegevens (ROLF).
Deze productinformatie is bijgewerkt op: 15-2-2024
© 2026 by SLV Nederland
| Privacy statement
| Leveringsvoorwaarden
| Retouren / RMA
| Contact
|