Categorie: Spanningsrail
De Stabilisator Doorverbinder lang nikkel mat van SLV (BIG WHITE), met productcode 143151. Deze toebehoren voor stroomrail is bedoeld voor aan spanningsrail. De Stabilisator Doorverbinder lang nikkel mat mag alleen binnen / indoor worden gebruikt.
De afmetingen van dit product zijn: 1,3 x 3,2 x 19,7 cm (hxbxl). U monteert deze toebehoren voor stroomrail middels aan spanningsrail.
Dit product wordt exclusief lichtbron geleverd. Kijk onder het kopje "Aanbevolen accessoires" voor de geadviseerde lichtbron(nen).
Op dit product van SLV zit 5 jaar garantie.*
Tags: 1-fase systeem
| Technische kenmerken | |
| Lichtbron inbegrepen: | Nee |
| Kleur: | Nikkel |
| Materiaal: | Staal |
| Installatie en gebruik | |
| Productgroep: | Spanningsrail |
| Productfamilie: | 1~ SYSTEM |
| Montage: | Opbouw |
| Hoogte: | 13 mm |
| Breedte: | 32 mm |
| Lengte: | 197 mm |
| Gewicht (netto): | 77 g |
| Gewicht (transport): | 81 g |
| Binnen gebruik: | Ja |
| Buiten gebruik: | Nee |
| IP-klasse: | IP20 |
| Mobiel / verplaatsbaar: | Nee |
| Verpakking lengte: | 195 mm |
| Verpakking breedte: | 20 mm |
| Verpakking hoogte: | 145 mm |
| Aantal per omdoos: | 100 stk |
| Handleiding Stabilisator Doorverbinder lang nikkel mat |
U kunt ook zeer uitgebreide informatie vinden op de download-pagina van SLV.nl. Hier vindt u bijvoorbeeld energielabels, certificaten, formulieren, aanwijzingen en onderhoudsinstructies, productinformatie en Relux armatuurgegevens (ROLF).
Deze productinformatie is bijgewerkt op: 3-10-2022
© 2026 by SLV Nederland
| Privacy statement
| Leveringsvoorwaarden
| Retouren / RMA
| Contact
|