Categorie: Spanningsrail
De 1-Fase Spanningsrail zwart 2m van SLV (BIG WHITE), met productcode 143020. Deze spanningsrail is bedoeld voor plafond opbouw en wand opbouw. De 1-Fase Spanningsrail zwart 2m mag alleen binnen / indoor worden gebruikt.
De afmetingen van dit product zijn: 1,8 x 3,5 x 200,0 cm (hxbxl). U monteert deze spanningsrail in/aan het plafond.
De 1-Fase Spanningsrail zwart 2m werkt op 230 VAC.
Dit product wordt exclusief lichtbron geleverd. Kijk onder het kopje "Aanbevolen accessoires" voor de geadviseerde lichtbron(nen).
Op dit product van SLV zit 5 jaar garantie.*
Tags: Stroomrail, 230 Volt Stroomrail, 230 Volt rail, 230 Volt spanningsrail
|
Accessoire: SLV 1-fase spanningsrail afdekking zwart 2m, 2 stuks 1004783 |
Prijs: € 21,00 excl. BTW + € 0,05 verwijderingsbijdrage |
+
|
|
Accessoire: SLV Draadophanging voor spanningsrail (2st.) 1002845 |
Prijs: € 41,75 excl. BTW |
+
|
| Technische kenmerken | |
| Lichtbron inbegrepen: | Nee |
| Voltage: | 220-240V ~50/60Hz V |
| Kleur: | Zwart |
| Materiaal: | Aluminium |
| Installatie en gebruik | |
| Productgroep: | Spanningsrail |
| Productfamilie: | 1~ SYSTEM |
| Locatie: | Plafond,Wand |
| Montage: | Opbouw |
| Hoogte: | 18 mm |
| Breedte: | 35 mm |
| Lengte: | 2000 mm |
| Gewicht (netto): | 1.0 kg |
| Gewicht (transport): | 1.2 kg |
| Binnen gebruik: | Ja |
| Buiten gebruik: | Nee |
| IP-klasse: | IP20 |
| Beveiligingsklasse: | I |
| Max. leidingsdoorsnede: | 4 mm² |
| Mobiel / verplaatsbaar: | Nee |
| Verpakking lengte: | 2015 mm |
| Verpakking breedte: | 40 mm |
| Verpakking hoogte: | 40 mm |
| Aantal per omdoos: | 16 stk |
| CE certificaat 1-Fase Spanningsrail zwart 2m |
| Handleiding 1-Fase Spanningsrail zwart 2m |
| Tekening 1-Fase Spanningsrail zwart 2m |
U kunt ook zeer uitgebreide informatie vinden op de download-pagina van SLV.nl. Hier vindt u bijvoorbeeld energielabels, certificaten, formulieren, aanwijzingen en onderhoudsinstructies, productinformatie en Relux armatuurgegevens (ROLF).
Deze productinformatie is bijgewerkt op: 3-10-2022
© 2026 by SLV Nederland
| Privacy statement
| Leveringsvoorwaarden
| Retouren / RMA
| Contact
|