Categorie: Spanningsrail
De Voeding 1 voor 1-fase rail wit aarde links van SLV (BIG WHITE), met productcode 143031. De Voeding 1 voor 1-fase rail wit aarde links mag alleen binnen / indoor worden gebruikt.
De afmetingen van dit product zijn: 1,8 x 3,5 x 10,4 cm (hxbxl).
De Voeding 1 voor 1-fase rail wit aarde links werkt op 230 VAC.
Dit product wordt exclusief lichtbron geleverd. Kijk onder het kopje "Aanbevolen accessoires" voor de geadviseerde lichtbron(nen).
Op dit product van SLV zit 5 jaar garantie.*
Tags: 1-fase systeem
| Technische kenmerken | |
| Lichtbron inbegrepen: | Nee |
| Voltage: | 250V ~50/60Hz V |
| Kleur: | Wit |
| Materiaal: | Polycarbonaat (pc) |
| Installatie en gebruik | |
| Productgroep: | Spanningsrail |
| Productfamilie: | 1~ SYSTEM |
| Hoogte: | 18 mm |
| Breedte: | 35 mm |
| Lengte: | 104 mm |
| Gewicht (netto): | 37 g |
| Gewicht (transport): | 40 g |
| Binnen gebruik: | Ja |
| Buiten gebruik: | Nee |
| IP-klasse: | IP20 |
| Beveiligingsklasse: | I |
| Verpakking lengte: | 245 mm |
| Verpakking breedte: | 20 mm |
| Verpakking hoogte: | 100 mm |
| Aantal per omdoos: | 70 stk |
| CE certificaat Voeding 1 voor 1-fase rail wit aarde links |
| Handleiding Voeding 1 voor 1-fase rail wit aarde links |
U kunt ook zeer uitgebreide informatie vinden op de download-pagina van SLV.nl. Hier vindt u bijvoorbeeld energielabels, certificaten, formulieren, aanwijzingen en onderhoudsinstructies, productinformatie en Relux armatuurgegevens (ROLF).
Deze productinformatie is bijgewerkt op: 3-10-2022
© 2026 by SLV Nederland
| Privacy statement
| Leveringsvoorwaarden
| Retouren / RMA
| Contact
|