143382
| EAN code: 4024163085502
Categorie: Spanningsrail
De Plafondrozet voor 1-fase adapter zilvergrijs van SLV (BIG WHITE), met productcode 143382. Deze toebehoren voor stroomrail is bedoeld voor plafond opbouw en wand opbouw. De Plafondrozet voor 1-fase adapter zilvergrijs mag alleen binnen / indoor worden gebruikt.
U monteert deze toebehoren voor stroomrail in/aan het plafond.
De Plafondrozet voor 1-fase adapter zilvergrijs werkt op 230 VAC.
Dit product wordt exclusief lichtbron geleverd. Kijk onder het kopje "Aanbevolen accessoires" voor de geadviseerde lichtbron(nen).
Op dit product van SLV zit 5 jaar garantie.*
Tags: 1-fase systeem
Dit is een uitlopend product. Dit betekent dat het beschikbaar is zo lang de voorraad strekt. Informeer bij onze afdeling Verkoop voor exacte aantallen.
|
Aanbevolen alternatief: SLV Plafondrozet voor 1-fase adapter grijs 1007928 |
Prijs: € 20,75 excl. BTW + € 0,06 verwijderingsbijdrage |
+
|
| Technische kenmerken | |
| Lichtbron inbegrepen: | Nee |
| Voltage: | 220-240V ~50/60Hz V |
| Kleur: | Grijs |
| Materiaal: | Polycarbonaat (pc) |
| Installatie en gebruik | |
| Productgroep: | Spanningsrail |
| Productfamilie: | 1~ SYSTEM |
| Locatie: | Plafond,Wand |
| Montage: | Opbouw |
| Hoogte: | 25 mm |
| Breedte: | 115 mm |
| Lengte: | 115 mm |
| Diameter: | 115 mm |
| Gewicht (netto): | 140 g |
| Gewicht (transport): | 147 g |
| Binnen gebruik: | Ja |
| Buiten gebruik: | Nee |
| IP-klasse: | IP20 |
| Beveiligingsklasse: | I |
| Max. leidingsdoorsnede: | 25 mm² |
| Mobiel / verplaatsbaar: | Nee |
| Verpakking lengte: | 190 mm |
| Verpakking breedte: | 30 mm |
| Verpakking hoogte: | 190 mm |
| Aantal per omdoos: | 54 stk |
| CE certificaat Plafondrozet voor 1-fase adapter zilvergrijs |
| Handleiding Plafondrozet voor 1-fase adapter zilvergrijs |
U kunt ook zeer uitgebreide informatie vinden op de download-pagina van SLV.nl. Hier vindt u bijvoorbeeld energielabels, certificaten, formulieren, aanwijzingen en onderhoudsinstructies, productinformatie en Relux armatuurgegevens (ROLF).
Deze productinformatie is bijgewerkt op: 3-10-2022
© 2026 by SLV Nederland
| Privacy statement
| Leveringsvoorwaarden
| Retouren / RMA
| Contact
|