Categorie: Spanningsrail
De Doorverbinder voor 1-fase rail z.grijs met inv van SLV (BIG WHITE), met productcode 143102. De Doorverbinder voor 1-fase rail z.grijs met inv mag alleen binnen / indoor worden gebruikt.
De afmetingen van dit product zijn: 1,8 x 3,5 x 17,2 cm (hxbxl).
De Doorverbinder voor 1-fase rail z.grijs met inv werkt op 230 VAC.
Dit product wordt exclusief lichtbron geleverd. Kijk onder het kopje "Aanbevolen accessoires" voor de geadviseerde lichtbron(nen).
Op dit product van SLV zit 5 jaar garantie.*
Tags: 1-fase systeem
| Technische kenmerken | |
| Lichtbron inbegrepen: | Nee |
| Voltage: | 220-240V ~50/60Hz V |
| Kleur: | Grijs |
| Materiaal: | Polycarbonaat (pc) |
| Installatie en gebruik | |
| Productgroep: | Spanningsrail |
| Productfamilie: | 1~ SYSTEM |
| Montage: | Opbouw |
| Hoogte: | 18 mm |
| Breedte: | 35 mm |
| Lengte: | 172 mm |
| Gewicht (netto): | 69 g |
| Gewicht (transport): | 74 g |
| Binnen gebruik: | Ja |
| Buiten gebruik: | Nee |
| IP-klasse: | IP20 |
| Beveiligingsklasse: | I |
| Mobiel / verplaatsbaar: | Nee |
| Verpakking lengte: | 190 mm |
| Verpakking breedte: | 30 mm |
| Verpakking hoogte: | 45 mm |
| Aantal per omdoos: | 50 stk |
| CE certificaat Doorverbinder voor 1-fase rail z.grijs met inv |
| Handleiding Doorverbinder voor 1-fase rail z.grijs met inv |
U kunt ook zeer uitgebreide informatie vinden op de download-pagina van SLV.nl. Hier vindt u bijvoorbeeld energielabels, certificaten, formulieren, aanwijzingen en onderhoudsinstructies, productinformatie en Relux armatuurgegevens (ROLF).
Deze productinformatie is bijgewerkt op: 3-10-2022
© 2026 by SLV Nederland
| Privacy statement
| Leveringsvoorwaarden
| Retouren / RMA
| Contact
|