Categorie: Spanningsrail
De 1-Fase Spanningsrail zilver 3m van SLV (BIG WHITE), met productcode 1002153 kan worden ingezet voor winkels, woningen. De 1-fase Spanningsrail Zilver 3m mag alleen binnen / indoor worden gebruikt.
De afmetingen van dit product zijn: 1,8 x 3,5 x 300,0 cm (hxbxl).
Dit product wordt exclusief lichtbron geleverd. Kijk onder het kopje "Aanbevolen accessoires" voor de geadviseerde lichtbron.
Op dit product van SLV zit 5 jaar garantie.*
LET OP: Dit product vereist een lengtevracht à €55,=. Gratis verzending is alleen mogelijk indien de order groter dan €1500,= is.
Tags: Stroomrail, 230 Volt Stroomrail, 230 Volt rail, 230 Volt spanningsrail
|
Accessoire: SLV 1-fase spanningsrail afdekking grijs 2m, 2 stuks 1004784 |
Prijs: € 21,00 excl. BTW + € 0,05 verwijderingsbijdrage |
+
|
|
Accessoire: SLV Draadophanging voor spanningsrail (2st.) 1002845 |
Prijs: € 41,75 excl. BTW |
+
|
| Technische kenmerken | |
| Lichtbron inbegrepen: | Nee |
| Voltage: | 250V ~50/60Hz V |
| Kleur: | Grijs |
| Materiaal: | Aluminium |
| Installatie en gebruik | |
| Productgroep: | Spanningsrail |
| Productfamilie: | 1~ SYSTEM |
| Locatie: | Plafond,Wand |
| Montage: | Opbouw |
| Hoogte: | 18 mm |
| Breedte: | 35 mm |
| Lengte: | 3000 mm |
| Gewicht (netto): | 1.5 kg |
| Gewicht (transport): | 1.9 kg |
| Binnen gebruik: | Ja |
| Buiten gebruik: | Nee |
| IP-klasse: | IP20 |
| Beveiligingsklasse: | I |
| Max. leidingsdoorsnede: | 4 mm² |
| Mobiel / verplaatsbaar: | Nee |
| Verpakking lengte: | 3025 mm |
| Verpakking breedte: | 45 mm |
| Verpakking hoogte: | 45 mm |
| Aantal per omdoos: | 10 stk |
| CE certificaat 1-Fase Spanningsrail zilver 3m |
| Handleiding 1-Fase Spanningsrail zilver 3m |
U kunt ook zeer uitgebreide informatie vinden op de download-pagina van SLV.nl. Hier vindt u bijvoorbeeld energielabels, certificaten, formulieren, aanwijzingen en onderhoudsinstructies, productinformatie en Relux armatuurgegevens (ROLF).
Deze productinformatie is bijgewerkt op: 4-10-2022
© 2026 by SLV Nederland
| Privacy statement
| Leveringsvoorwaarden
| Retouren / RMA
| Contact
|