143121
| EAN code: 4024163126496
Categorie: Aanbevolen accessoires
De 1-Fase pendeladapter wit van SLV (BIG WHITE) is een accessoire die u optioneel bij een product kunt bestellen.
Op dit product van SLV zit 5 jaar garantie.*
Tags: 1-fase systeem
Dit is een uitlopend product. Dit betekent dat het beschikbaar is zo lang de voorraad strekt. Informeer bij onze afdeling Verkoop voor exacte aantallen.
| Technische kenmerken | |
| Lichtbron inbegrepen: | Nee |
| Voltage: | 250V ~50/60Hz V |
| Kleur: | Wit |
| Materiaal: | Polycarbonaat (pc) |
| Installatie en gebruik | |
| Productgroep: | Accessoires |
| Productfamilie: | 1~ SYSTEM |
| Hoogte: | 32 mm |
| Breedte: | 35 mm |
| Lengte: | 85 mm |
| Gewicht (netto): | 39 g |
| Gewicht (transport): | 43 g |
| Binnen gebruik: | Ja |
| Buiten gebruik: | Nee |
| IP-klasse: | IP20 |
| Beveiligingsklasse: | I |
| Max. leidingsdoorsnede: | 15 mm² |
| Verpakking lengte: | 140 mm |
| Verpakking breedte: | 120 mm |
| Verpakking hoogte: | 40 mm |
| Aantal per omdoos: | 80 stk |
| CE certificaat 1-Fase pendeladapter wit |
| Handleiding 1-Fase pendeladapter wit |
U kunt ook zeer uitgebreide informatie vinden op de download-pagina van SLV.nl. Hier vindt u bijvoorbeeld energielabels, certificaten, formulieren, aanwijzingen en onderhoudsinstructies, productinformatie en Relux armatuurgegevens (ROLF).
Deze productinformatie is bijgewerkt op: 23-3-2026
© 2026 by SLV Nederland
| Privacy statement
| Leveringsvoorwaarden
| Retouren / RMA
| Contact
|