Categorie: Spanningsrail
De 1-fase spanningsrail afdekking grijs 2m, 2 stuks van SLV (BIG WHITE), met productcode 1004784. De 1-fase Spanningsrail Afdekking Grijs 2m, 2 stuks mag alleen binnen / indoor worden gebruikt.
De afmetingen van dit product zijn: 0,8 x 1,8 x 200,0 cm (hxbxl).
Dit product wordt exclusief lichtbron geleverd. Kijk onder het kopje "Aanbevolen accessoires" voor de geadviseerde lichtbron.
Op dit product van SLV zit 5 jaar garantie.*
Tags: Cover, 1-fasesysteem, Afdekking, Kunststofafdekking
| Technische kenmerken | |
| Lichtbron inbegrepen: | Nee |
| Kleur: | Grijs |
| Materiaal: | Polycarbonaat (pc) |
| Installatie en gebruik | |
| Productgroep: | Spanningsrail |
| Productfamilie: | 1~ SYSTEM |
| Hoogte: | 7.5 mm |
| Breedte: | 18 mm |
| Lengte: | 2000 mm |
| Gewicht (netto): | 241 g |
| Gewicht (transport): | 251 g |
| Binnen gebruik: | Ja |
| Buiten gebruik: | Nee |
| Verpakking lengte: | 2005 mm |
| Verpakking breedte: | 5 mm |
| Verpakking hoogte: | 20 mm |
| Aantal per omdoos: | 50 stk |
Deze productinformatie is bijgewerkt op: 4-10-2022
© 2026 by SLV Nederland
| Privacy statement
| Leveringsvoorwaarden
| Retouren / RMA
| Contact
|