Categorie: Spanningsrail
De 1-Fase adapter met haak zwart van SLV (BIG WHITE), met productcode 143170. De 1-Fase adapter met haak zwart mag alleen binnen / indoor worden gebruikt.
De afmetingen van dit product zijn: 7,4 x 3,5 x 8,2 cm (hxbxl).
De 1-Fase adapter met haak zwart werkt op 230 VAC.
Dit product wordt exclusief lichtbron geleverd. Kijk onder het kopje "Aanbevolen accessoires" voor de geadviseerde lichtbron(nen).
Op dit product van SLV zit 5 jaar garantie.*
Tags: 1-fase systeem
| Technische kenmerken | |
| Lichtbron inbegrepen: | Nee |
| Voltage: | 250V ~50/60Hz V |
| Kleur: | Zwart |
| Materiaal: | Polycarbonaat (pc) |
| Installatie en gebruik | |
| Productgroep: | Spanningsrail |
| Productfamilie: | 1~ SYSTEM |
| Hoogte: | 74 mm |
| Breedte: | 35 mm |
| Lengte: | 85 mm |
| Gewicht (netto): | 51 g |
| Gewicht (transport): | 56 g |
| Binnen gebruik: | Ja |
| Buiten gebruik: | Nee |
| IP-klasse: | IP20 |
| Beveiligingsklasse: | I |
| Max. leidingsdoorsnede: | 15 mm² |
| Verpakking lengte: | 150 mm |
| Verpakking breedte: | 45 mm |
| Verpakking hoogte: | 150 mm |
| Aantal per omdoos: | 120 stk |
| CE certificaat 1-Fase adapter met haak zwart |
| Handleiding 1-Fase adapter met haak zwart |
U kunt ook zeer uitgebreide informatie vinden op de download-pagina van SLV.nl. Hier vindt u bijvoorbeeld energielabels, certificaten, formulieren, aanwijzingen en onderhoudsinstructies, productinformatie en Relux armatuurgegevens (ROLF).
Deze productinformatie is bijgewerkt op: 3-10-2022
© 2026 by SLV Nederland
| Privacy statement
| Leveringsvoorwaarden
| Retouren / RMA
| Contact
|