Categorie: Spanningsrail
De Voeding 1 voor 1-fase rail wit van SLV (BIG WHITE), met productcode 143231. Deze elektrische toebehoren voor verlichtingsarmaturen is bedoeld voor aan spanningsrail. De Voeding 1 voor 1-fase rail wit mag alleen binnen / indoor worden gebruikt.
De afmetingen van dit product zijn: 2,0 x 5,5 x 10,8 cm (hxbxl). U monteert deze elektrische toebehoren voor verlichtingsarmaturen middels aan spanningsrail. Maatvoering van de inbouwopening: 3,5 cm. Houdt rekening met een inbouwdiepte van 1,7 cm.
De Voeding 1 voor 1-fase rail wit werkt op 230 VAC.
Dit product wordt exclusief lichtbron geleverd. Kijk onder het kopje "Aanbevolen accessoires" voor de geadviseerde lichtbron(nen).
Op dit product van SLV zit 5 jaar garantie.*
Tags: 1-fase systeem
| Technische kenmerken | |
| Lichtbron inbegrepen: | Nee |
| Voltage: | 250V ~50/60Hz V |
| Kleur: | Wit |
| Materiaal: | Kunststof |
| Installatie en gebruik | |
| Productgroep: | Spanningsrail |
| Locatie: | Plafond |
| Productfamilie: | 1~ SYSTEM |
| Montage: | Inbouw |
| Hoogte: | 20 mm |
| Breedte: | 55 mm |
| Lengte: | 108 mm |
| Inbouwopening breedte: | 35 mm |
| Inbouwopening vorm: | vierkant |
| Gewicht (netto): | 41 g |
| Gewicht (transport): | 44 g |
| Binnen gebruik: | Ja |
| Buiten gebruik: | Nee |
| IP-klasse: | IP20 |
| Beveiligingsklasse: | I |
| Mobiel / verplaatsbaar: | Nee |
| Verpakking lengte: | 145 mm |
| Verpakking breedte: | 30 mm |
| Verpakking hoogte: | 100 mm |
| Aantal per omdoos: | 100 stk |
| CE certificaat Voeding 1 voor 1-fase rail wit |
| Handleiding Voeding 1 voor 1-fase rail wit |
U kunt ook zeer uitgebreide informatie vinden op de download-pagina van SLV.nl. Hier vindt u bijvoorbeeld energielabels, certificaten, formulieren, aanwijzingen en onderhoudsinstructies, productinformatie en Relux armatuurgegevens (ROLF).
Deze productinformatie is bijgewerkt op: 3-10-2022
© 2026 by SLV Nederland
| Privacy statement
| Leveringsvoorwaarden
| Retouren / RMA
| Contact
|