Categorie: Spanningsrail
De 1-Fase adapter met haak zilvergrijs van SLV (BIG WHITE), met productcode 143172. De 1-Fase adapter met haak zilvergrijs mag alleen binnen / indoor worden gebruikt.
De afmetingen van dit product zijn: 7,4 x 3,5 x 8,2 cm (hxbxl).
De 1-Fase adapter met haak zilvergrijs werkt op 230 VAC.
Dit product wordt exclusief lichtbron geleverd. Kijk onder het kopje "Aanbevolen accessoires" voor de geadviseerde lichtbron(nen).
Op dit product van SLV zit 5 jaar garantie.*
Tags: 1-fase systeem
| Technische kenmerken | |
| Lichtbron inbegrepen: | Nee |
| Voltage: | 250V ~50/60Hz V |
| Kleur: | Grijs |
| Materiaal: | Polycarbonaat (pc) |
| Installatie en gebruik | |
| Productgroep: | Spanningsrail |
| Productfamilie: | 1~ SYSTEM |
| Hoogte: | 74 mm |
| Breedte: | 35 mm |
| Lengte: | 85 mm |
| Gewicht (netto): | 51 g |
| Gewicht (transport): | 55 g |
| Binnen gebruik: | Ja |
| Buiten gebruik: | Nee |
| IP-klasse: | IP20 |
| Beveiligingsklasse: | I |
| Max. leidingsdoorsnede: | 15 mm² |
| Verpakking lengte: | 145 mm |
| Verpakking breedte: | 35 mm |
| Verpakking hoogte: | 80 mm |
| Aantal per omdoos: | 120 stk |
| CE certificaat 1-Fase adapter met haak zilvergrijs |
| Handleiding 1-Fase adapter met haak zilvergrijs |
U kunt ook zeer uitgebreide informatie vinden op de download-pagina van SLV.nl. Hier vindt u bijvoorbeeld energielabels, certificaten, formulieren, aanwijzingen en onderhoudsinstructies, productinformatie en Relux armatuurgegevens (ROLF).
Deze productinformatie is bijgewerkt op: 3-10-2022
© 2026 by SLV Nederland
| Privacy statement
| Leveringsvoorwaarden
| Retouren / RMA
| Contact
|