Categorie: Spanningsrail
De Eindkap voor 1-fase rail wit 2 stuks van SLV (BIG WHITE), met productcode 143281. Deze toebehoren voor stroomrail is bedoeld voor plafond inbouw. De Eindkap voor 1-fase rail wit 2 stuks mag alleen binnen / indoor worden gebruikt.
De afmetingen van dit product zijn: 1,8 x 5,5 x 2,7 cm (hxbxl). U monteert deze toebehoren voor stroomrail in/aan het plafond. Maatvoering van de inbouwopening: 3,5 cm. Houdt rekening met een inbouwdiepte van 1,6 cm.
Dit product wordt exclusief lichtbron geleverd. Kijk onder het kopje "Aanbevolen accessoires" voor de geadviseerde lichtbron(nen).
Op dit product van SLV zit 5 jaar garantie.*
Tags: 1-fase systeem
| Technische kenmerken | |
| Lichtbron inbegrepen: | Nee |
| Kleur: | Wit |
| Installatie en gebruik | |
| Productgroep: | Spanningsrail |
| Productfamilie: | 1~ SYSTEM |
| Montage: | Inbouw |
| Hoogte: | 18 mm |
| Breedte: | 55 mm |
| Lengte: | 27 mm |
| Inbouwopening breedte: | 35 mm |
| Inbouwopening vorm: | vierkant |
| Gewicht (netto): | 14 g |
| Gewicht (transport): | 16 g |
| Binnen gebruik: | Ja |
| Buiten gebruik: | Nee |
| IP-klasse: | IP20 |
| Mobiel / verplaatsbaar: | Nee |
| Verpakking lengte: | 95 mm |
| Verpakking breedte: | 25 mm |
| Verpakking hoogte: | 50 mm |
| Aantal per omdoos: | 50 stk |
| CE certificaat Eindkap voor 1-fase rail wit 2 stuks |
| Handleiding Eindkap voor 1-fase rail wit 2 stuks |
U kunt ook zeer uitgebreide informatie vinden op de download-pagina van SLV.nl. Hier vindt u bijvoorbeeld energielabels, certificaten, formulieren, aanwijzingen en onderhoudsinstructies, productinformatie en Relux armatuurgegevens (ROLF).
Deze productinformatie is bijgewerkt op: 3-10-2022
© 2026 by SLV Nederland
| Privacy statement
| Leveringsvoorwaarden
| Retouren / RMA
| Contact
|