Categorie: Spanningsrail
De Voeding 2 voor 1-fase rail zgrijs aarde rechts van SLV (BIG WHITE), met productcode 143042. De Voeding 2 voor 1-fase rail zgrijs aarde rechts mag alleen binnen / indoor worden gebruikt.
De afmetingen van dit product zijn: 1,8 x 3,5 x 10,4 cm (hxbxl).
De Voeding 2 voor 1-fase rail zgrijs aarde rechts werkt op 230 VAC.
Dit product wordt exclusief lichtbron geleverd. Kijk onder het kopje "Aanbevolen accessoires" voor de geadviseerde lichtbron(nen).
Op dit product van SLV zit 5 jaar garantie.*
Tags: 1-fase systeem
| Technische kenmerken | |
| Lichtbron inbegrepen: | Nee |
| Voltage: | 250V ~50/60Hz V |
| Kleur: | Grijs |
| Materiaal: | Polycarbonaat (pc) |
| Installatie en gebruik | |
| Productgroep: | Spanningsrail |
| Productfamilie: | 1~ SYSTEM |
| Montage: | Opbouw |
| Hoogte: | 18 mm |
| Breedte: | 35 mm |
| Lengte: | 68 mm |
| Gewicht (netto): | 37 g |
| Gewicht (transport): | 40 g |
| Binnen gebruik: | Ja |
| Buiten gebruik: | Nee |
| IP-klasse: | IP20 |
| Beveiligingsklasse: | I |
| Max. leidingsdoorsnede: | 25 mm² |
| Mobiel / verplaatsbaar: | Nee |
| Verpakking lengte: | 145 mm |
| Verpakking breedte: | 15 mm |
| Verpakking hoogte: | 95 mm |
| Aantal per omdoos: | 120 stk |
| CE certificaat Voeding 2 voor 1-fase rail zgrijs aarde rechts |
| Handleiding Voeding 2 voor 1-fase rail zgrijs aarde rechts |
U kunt ook zeer uitgebreide informatie vinden op de download-pagina van SLV.nl. Hier vindt u bijvoorbeeld energielabels, certificaten, formulieren, aanwijzingen en onderhoudsinstructies, productinformatie en Relux armatuurgegevens (ROLF).
Deze productinformatie is bijgewerkt op: 3-10-2022
© 2026 by SLV Nederland
| Privacy statement
| Leveringsvoorwaarden
| Retouren / RMA
| Contact
|