Categorie: Aanbevolen accessoires
Op dit product van SLV zit 5 jaar garantie.*
Tags: Omslag, Conclusie, Privacyscherm, Binnenverlichting, Decoratie, 1-fasensysteem
| Technische kenmerken | |
| Kleur: | Grijs |
| Materiaal: | Staal |
| Installatie en gebruik | |
| Productgroep: | Accessoires |
| Productfamilie: | 1~ SYSTEM |
| Montage: | Opbouw |
| Hoogte: | 0.4 mm |
| Breedte: | 100 mm |
| Lengte: | 100 mm |
| Gewicht (netto): | 40 g |
| Gewicht (transport): | 50 g |
| Binnen gebruik: | Ja |
| Buiten gebruik: | Nee |
| Mobiel / verplaatsbaar: | Nee |
| Verpakking lengte: | 150 mm |
| Verpakking breedte: | 150 mm |
| Verpakking hoogte: | 5 mm |
| Aantal per omdoos: | 150 stk |
| Handleiding 1-fase afdekplaat grijs |
U kunt ook zeer uitgebreide informatie vinden op de download-pagina van SLV.nl. Hier vindt u bijvoorbeeld energielabels, certificaten, formulieren, aanwijzingen en onderhoudsinstructies, productinformatie en Relux armatuurgegevens (ROLF).
Deze productinformatie is bijgewerkt op: 12-8-2024
© 2026 by SLV Nederland
| Privacy statement
| Leveringsvoorwaarden
| Retouren / RMA
| Contact
|