Categorie: Spanningsrail
De 1-Fase Spanningsrail inbouw wit 2m van SLV (BIG WHITE), met productcode 143221. Deze toebehoren voor stroomrail is bedoeld voor plafond inbouw. De 1-Fase Spanningsrail inbouw wit 2m mag alleen binnen / indoor worden gebruikt.
De afmetingen van dit product zijn: 1,8 x 5,5 x 200,0 cm (hxbxl). U monteert deze toebehoren voor stroomrail in/aan het plafond. Maatvoering van de inbouwopening: 4,0 cm. Houdt rekening met een inbouwdiepte van 4,0 cm.
De 1-Fase Spanningsrail inbouw wit 2m werkt op 230 VAC.
Dit product wordt exclusief lichtbron geleverd. Kijk onder het kopje "Aanbevolen accessoires" voor de geadviseerde lichtbron(nen).
Op dit product van SLV zit 5 jaar garantie.*
Tags: Stroomrail, 230 Volt Stroomrail, 230 Volt rail, 230 Volt spanningsrail
|
Accessoire: SLV 1-fase spanningsrail afdekking wit 2m, 2 stuks 1004785 |
Prijs: € 21,00 excl. BTW + € 0,05 verwijderingsbijdrage |
+
|
|
Accessoire: SLV Draadophanging voor spanningsrail (2st.) 1002845 |
Prijs: € 41,75 excl. BTW |
+
|
| Technische kenmerken | |
| Lichtbron inbegrepen: | Nee |
| Voltage: | 250V ~50/60Hz V |
| Kleur: | Wit |
| Materiaal: | Aluminium |
| Installatie en gebruik | |
| Productgroep: | Spanningsrail |
| Productfamilie: | 1~ SYSTEM |
| Locatie: | Plafond |
| Montage: | Inbouw |
| Hoogte: | 18 mm |
| Breedte: | 55 mm |
| Lengte: | 2000 mm |
| Inbouwopening breedte: | 40 mm |
| Inbouwopening vorm: | vierkant |
| Gewicht (netto): | 1.2 kg |
| Gewicht (transport): | 1.5 kg |
| Binnen gebruik: | Ja |
| Buiten gebruik: | Nee |
| IP-klasse: | IP20 |
| Beveiligingsklasse: | I |
| Max. leidingsdoorsnede: | 4 mm² |
| Mobiel / verplaatsbaar: | Nee |
| Verpakking lengte: | 2020 mm |
| Verpakking breedte: | 65 mm |
| Verpakking hoogte: | 65 mm |
| Aantal per omdoos: | 12 stk |
| CE certificaat 1-Fase Spanningsrail inbouw wit 2m |
| Handleiding 1-Fase Spanningsrail inbouw wit 2m |
| Tekening 1-Fase Spanningsrail inbouw wit 2m |
U kunt ook zeer uitgebreide informatie vinden op de download-pagina van SLV.nl. Hier vindt u bijvoorbeeld energielabels, certificaten, formulieren, aanwijzingen en onderhoudsinstructies, productinformatie en Relux armatuurgegevens (ROLF).
Deze productinformatie is bijgewerkt op: 3-10-2022
© 2026 by SLV Nederland
| Privacy statement
| Leveringsvoorwaarden
| Retouren / RMA
| Contact
|