Categorie: Spanningsrail
De Doorverbinder voor 1-fase rail wit/nikkel mat van SLV (BIG WHITE), met productcode 143271. De Doorverbinder voor 1-fase rail wit/nikkel mat mag alleen binnen / indoor worden gebruikt.
De afmetingen van dit product zijn: 1,7 x 1,8 x 6,5 cm (hxbxl).
De Doorverbinder voor 1-fase rail wit/nikkel mat werkt op 230 VAC.
Dit product wordt exclusief lichtbron geleverd. Kijk onder het kopje "Aanbevolen accessoires" voor de geadviseerde lichtbron(nen).
Op dit product van SLV zit 5 jaar garantie.*
Tags: 1-fase systeem
| Technische kenmerken | |
| Lichtbron inbegrepen: | Nee |
| Voltage: | 250V ~50/60Hz V |
| Kleur: | Wit |
| Materiaal: | Kunststof |
| Installatie en gebruik | |
| Productgroep: | Spanningsrail |
| Productfamilie: | 1~ SYSTEM |
| Hoogte: | 17 mm |
| Breedte: | 18 mm |
| Lengte: | 65 mm |
| Gewicht (netto): | 93 g |
| Gewicht (transport): | 100 g |
| Binnen gebruik: | Ja |
| Buiten gebruik: | Nee |
| IP-klasse: | IP20 |
| Beveiligingsklasse: | I |
| Verpakking lengte: | 200 mm |
| Verpakking breedte: | 25 mm |
| Verpakking hoogte: | 150 mm |
| Aantal per omdoos: | 100 stk |
| CE certificaat Doorverbinder voor 1-fase rail wit/nikkel mat |
| Handleiding Doorverbinder voor 1-fase rail wit/nikkel mat |
U kunt ook zeer uitgebreide informatie vinden op de download-pagina van SLV.nl. Hier vindt u bijvoorbeeld energielabels, certificaten, formulieren, aanwijzingen en onderhoudsinstructies, productinformatie en Relux armatuurgegevens (ROLF).
Deze productinformatie is bijgewerkt op: 3-10-2022
© 2026 by SLV Nederland
| Privacy statement
| Leveringsvoorwaarden
| Retouren / RMA
| Contact
|