Categorie: Aanbevolen accessoires
Op dit product van SLV zit 2 jaar garantie.*
Tags: LED-stuurprogramma, Bestuurders, Accessoires, Bedieningsapparaat, Transformator
| Technische kenmerken | |
| Kleur: | Wit |
| Materiaal: | Kunststof pc |
| Installatie en gebruik | |
| Productgroep: | Accessoires |
| Productfamilie: | Zubehör (universal) |
| Hoogte: | 23 mm |
| Breedte: | 58 mm |
| Lengte: | 89 mm |
| Gewicht (netto): | 40 g |
| Gewicht (transport): | 50 g |
| Binnen gebruik: | Ja |
| Buiten gebruik: | Nee |
| Max. leidingsdoorsnede: | 2.5 mm² |
| Verpakking lengte: | 89 mm |
| Verpakking breedte: | 58 mm |
| Verpakking hoogte: | 23 mm |
| Aantal per omdoos: | 200 stk |
Deze productinformatie is bijgewerkt op: 12-8-2024
© 2026 by SLV Nederland
| Privacy statement
| Leveringsvoorwaarden
| Retouren / RMA
| Contact
|