Categorie: Aanbevolen accessoires
De GU10 CONNECTION BOX met lampvoet max. 10W van SLV (BIG WHITE), met productcode 1007283 kan worden ingezet voor plafond. Deze lampfitting is bedoeld voor inbouw. De IP-beschermingsklasse is IP20.
De afmetingen van dit product zijn: 1,7 x 3,1 x 3,8 cm (hxbxl). U monteert deze lampfitting middels inbouw.
Dit product wordt exclusief lichtbron geleverd. Kijk onder het kopje "Aanbevolen accessoires" voor de geadviseerde lichtbron(nen).
Op dit product van SLV zit 2 jaar garantie.*
Tags: Fitting, Aansluitbox, Snelklem, Buitenlamp, Outdoor, Verlichting, Ambiance, Spot
|
Lichtbron LED: SLV LED lichtbron GU10 wit 1xLED 3000K 1005079 |
Prijs: € 7,50 excl. BTW + € 0,05 verwijderingsbijdrage |
+
|
|
Lichtbron LED: SLV LED lichtbron GU10 zwart 1xLED 3000K 1005080 |
Prijs: € 7,50 excl. BTW + € 0,05 verwijderingsbijdrage |
+
|
| Technische kenmerken | |
| Lichtbron: | Led |
| Lichtbron type: | Led |
| Lichtbron inbegrepen: | Nee |
| Aantal lichtbronnen: | 1 |
| Voltage: | 220-24050/60 Hz V |
| Wattage: | 10 W |
| Kleur: | Zwart |
| Materiaal: | Kunststof |
| Installatie en gebruik | |
| Productgroep: | Accessoires |
| Productfamilie: | Zubehör (universal) |
| Hoogte: | 17 mm |
| Breedte: | 31 mm |
| Lengte: | 38 mm |
| Gewicht (netto): | 53 g |
| Gewicht (transport): | 56 g |
| Binnen gebruik: | Ja |
| Buiten gebruik: | Nee |
| IP-klasse: | IP20 |
| Beveiligingsklasse: | II |
| Max. leidingsdoorsnede: | 2.5 mm² |
| Verpakking lengte: | 130 mm |
| Verpakking breedte: | 150 mm |
| Verpakking hoogte: | 20 mm |
| Aantal per omdoos: | 250 stk |
| CE certificaat GU10 CONNECTION BOX met lampvoet max. 10W |
| Handleiding GU10 CONNECTION BOX met lampvoet max. 10W |
| Relux Open Luminaire Format (ROLF) GU10 CONNECTION BOX met lampvoet max. 10W |
U kunt ook zeer uitgebreide informatie vinden op de download-pagina van SLV.nl. Hier vindt u bijvoorbeeld energielabels, certificaten, formulieren, aanwijzingen en onderhoudsinstructies, productinformatie en Relux armatuurgegevens (ROLF).
Deze productinformatie is bijgewerkt op: 15-11-2024
© 2026 by SLV Nederland
| Privacy statement
| Leveringsvoorwaarden
| Retouren / RMA
| Contact
|