1006456
| EAN code: 4024163265843
Categorie: Voedingen
De LED driver 25W 150-300mA DALI RF-interface, dimb. van SLV (BIG WHITE), met productcode 1006456. Deze led driver is bedoeld voor opbouw. De LED Driver 25W 150-300ma DALI Rf-interface, Dimb. mag alleen binnen / indoor worden gebruikt. De IP-beschermingsklasse is IP20.
De afmetingen van dit product zijn: 3,0 x 4,4 x 14,2 cm (hxbxl). U monteert deze led driver middels opbouw.
Dit product wordt exclusief lichtbron geleverd. Kijk onder het kopje "Aanbevolen accessoires" voor de geadviseerde lichtbron(nen).
Op dit product van SLV zit 2 jaar garantie.*
Tags: Driver, Voorschakelapparatuur, Binnenverlichting, Binnenarmatuur, Buitenarmatuur, Led, Voeding, LED-voeding
Dit is een uitlopend product. Dit betekent dat het beschikbaar is zo lang de voorraad strekt. Informeer bij onze afdeling Verkoop voor exacte aantallen.
|
Accessoire: SLV RF-module Casambi voor led-bridge-drivers SC 1006454 |
Prijs: € 129,00 excl. BTW |
+
|
|
Accessoire: SLV RF-module Zigbee voor DALI led-bridge-driver SC 1006199 |
Prijs: € 38,00 excl. BTW |
+
|
| Technische kenmerken | |
| Lichtbron inbegrepen: | Nee |
| Voltage: | 220-240V ~50/60Hz V |
| Secundair uit: | 150-350mA |
| Kleur: | Wit |
| Materiaal: | Polycarbonaat (pc) |
| Inschakelstroom: | 15.8 A |
| Inschakeltijd: | 25.6 μs |
| Installatie en gebruik | |
| Productgroep: | Voedingen |
| Productfamilie: | Zubehör (universal) |
| Dimbaar: | Ja |
| Dimtechniek: | DALI |
| Montage: | Opbouw |
| Hoogte: | 30 mm |
| Breedte: | 43.8 mm |
| Lengte: | 141.8 mm |
| Gewicht (netto): | 140 g |
| Gewicht (transport): | 150 g |
| Binnen gebruik: | Ja |
| Buiten gebruik: | Nee |
| IP-klasse: | IP20 |
| Omgevingstemperatuur: | -20/+50 °C |
| Beveiligingsklasse: | II |
| Max. leidingsdoorsnede: | 15 mm² |
| Mobiel / verplaatsbaar: | Nee |
| Verpakking lengte: | 143 mm |
| Verpakking breedte: | 45 mm |
| Verpakking hoogte: | 36 mm |
| CE certificaat LED driver 25W 150-300mA DALI RF-interface, dimb. |
| Handleiding LED driver 25W 150-300mA DALI RF-interface, dimb. |
U kunt ook zeer uitgebreide informatie vinden op de download-pagina van SLV.nl. Hier vindt u bijvoorbeeld energielabels, certificaten, formulieren, aanwijzingen en onderhoudsinstructies, productinformatie en Relux armatuurgegevens (ROLF).
Deze productinformatie is bijgewerkt op: 28-2-2023
© 2026 by SLV Nederland
| Privacy statement
| Leveringsvoorwaarden
| Retouren / RMA
| Contact
|