151049
| EAN code: 4024163118026
Categorie: Aanbevolen accessoires
De Sierring 51mm voor GU10, chroom van SLV (BIG WHITE) is een accessoire die u optioneel bij een product kunt bestellen.
Op dit product van SLV zit 2 jaar garantie.*
Tags: Decoratiering, Decoratieve ring
Dit is een uitlopend product. Dit betekent dat het beschikbaar is zo lang de voorraad strekt. Informeer bij onze afdeling Verkoop voor exacte aantallen.
| Technische kenmerken | |
| Lichtbron inbegrepen: | Nee |
| Kleur: | Chroom |
| Materiaal: | Kunststof |
| Installatie en gebruik | |
| Productgroep: | Accessoires |
| Productfamilie: | Zubehör (universal) |
| Hoogte: | 14 mm |
| Breedte: | 57 mm |
| Lengte: | 57 mm |
| Diameter: | 57 mm |
| Gewicht (netto): | 23 g |
| Gewicht (transport): | 27 g |
| Binnen gebruik: | Ja |
| Buiten gebruik: | Nee |
| IP-klasse: | IP20 |
| Verpakking lengte: | 110 mm |
| Verpakking breedte: | 20 mm |
| Verpakking hoogte: | 80 mm |
| Aantal per omdoos: | 150 stk |
Deze productinformatie is bijgewerkt op: 3-10-2022
© 2026 by SLV Nederland
| Privacy statement
| Leveringsvoorwaarden
| Retouren / RMA
| Contact
|