Categorie: Aanbevolen accessoires
De Afstandhouder set voor ENOLA SQUARE ROUND OUT van SLV (BIG WHITE), met productcode 1002853. Door gebruik te maken van deze set, kunt u de genoemde buitenarmaturen op een wand opbouwen, waarbij er ruimte ontstaat voor het doorvoeren van de aansluitkabel. Komt de stroomvoorziening dus niet achter het armatuur uit de muur, dan kunt u dankzij deze set de kabel onder het armatuur langs doorleiden.
De Afstandhouder set voor ENOLA SQUARE ROUND OUT is geschikt buiten / outdoor gebruik.
Op dit product van SLV zit 2 jaar garantie.*
Tags: Montagetoebehoren
| Technische kenmerken | |
| Lichtbron inbegrepen: | Nee |
| Kleur: | Antraciet |
| Materiaal: | Aluminium |
| Installatie en gebruik | |
| Productgroep: | Accessoires |
| Productfamilie: | Zubehör (universal) |
| Montage: | Opbouw |
| Hoogte: | 10 mm |
| Breedte: | 10 mm |
| Lengte: | 14 mm |
| Diameter: | 10 mm |
| Gewicht (netto): | 8 g |
| Gewicht (transport): | 11 g |
| Binnen gebruik: | Ja |
| Buiten gebruik: | Nee |
| IP-klasse: | IP20 |
| Mobiel / verplaatsbaar: | Nee |
| Verpakking lengte: | 120 mm |
| Verpakking breedte: | 10 mm |
| Verpakking hoogte: | 85 mm |
| Aantal per omdoos: | 300 stk |
| Handleiding Afstandhouder set voor ENOLA SQUARE ROUND OUT |
U kunt ook zeer uitgebreide informatie vinden op de download-pagina van SLV.nl. Hier vindt u bijvoorbeeld energielabels, certificaten, formulieren, aanwijzingen en onderhoudsinstructies, productinformatie en Relux armatuurgegevens (ROLF).
Deze productinformatie is bijgewerkt op: 4-10-2022
© 2026 by SLV Nederland
| Privacy statement
| Leveringsvoorwaarden
| Retouren / RMA
| Contact
|