Categorie: Aanbevolen accessoires
De DASAR PREMIUM DN160 bodem inbouwhuls met deksel van SLV (BIG WHITE) is een accessoire die u optioneel bij een product kunt bestellen.
Op dit product van SLV zit 2 jaar garantie.*
Tags: Montagetoebehoren
| Technische kenmerken | |
| Lichtbron inbegrepen: | Nee |
| Kleur: | Grijs |
| Materiaal: | Polypropyleen (pp) |
| Installatie en gebruik | |
| Productgroep: | Accessoires |
| Locatie: | Vloer |
| Productfamilie: | Zubehör (universal) |
| Montage: | Inbouw |
| Hoogte: | 500 mm |
| Breedte: | 160 mm |
| Lengte: | 160 mm |
| Diameter: | 160 mm |
| Inbouwopening diepte: | 500 mm |
| Inbouwopening diameter: | 160 mm |
| Gewicht (netto): | 1.5 kg |
| Gewicht (transport): | 1.7 kg |
| Binnen gebruik: | Ja |
| Buiten gebruik: | Nee |
| IP-klasse: | IP20 |
| Mobiel / verplaatsbaar: | Nee |
| Verpakking lengte: | 515 mm |
| Verpakking breedte: | 180 mm |
| Verpakking hoogte: | 180 mm |
| Aantal per omdoos: | 8 stk |
| Handleiding DASAR PREMIUM DN160 bodem inbouwhuls met deksel |
U kunt ook zeer uitgebreide informatie vinden op de download-pagina van SLV.nl. Hier vindt u bijvoorbeeld energielabels, certificaten, formulieren, aanwijzingen en onderhoudsinstructies, productinformatie en Relux armatuurgegevens (ROLF).
Deze productinformatie is bijgewerkt op: 4-10-2022
© 2026 by SLV Nederland
| Privacy statement
| Leveringsvoorwaarden
| Retouren / RMA
| Contact
|