Categorie: Aanbevolen accessoires
De DASAR PREMIUM DN160 montagepot van SLV (BIG WHITE), met productcode 1000655. De Dasar Premium Dn160 Montagepot mag alleen binnen / indoor worden gebruikt.
De afmetingen van dit product zijn: 30,9 x 17,6 cm (Øxl).
Op dit product van SLV zit 2 jaar garantie.*
Tags: Montagebehuizing
| Technische kenmerken | |
| Lichtbron inbegrepen: | Nee |
| Kleur: | Zwart |
| Materiaal: | Polycarbonaat (pc) |
| Installatie en gebruik | |
| Productgroep: | Accessoires |
| Locatie: | Vloer |
| Productfamilie: | Zubehör (universal) |
| Montage: | Inbouw |
| Hoogte: | 176 mm |
| Breedte: | 309 mm |
| Lengte: | 309 mm |
| Diameter: | 309 mm |
| Gewicht (netto): | 1.0 kg |
| Gewicht (transport): | 1.7 kg |
| Binnen gebruik: | Ja |
| Buiten gebruik: | Nee |
| IP-klasse: | IP20 |
| Mobiel / verplaatsbaar: | Nee |
| Verpakking lengte: | 345 mm |
| Verpakking breedte: | 190 mm |
| Verpakking hoogte: | 335 mm |
| Aantal per omdoos: | 4 stk |
| Handleiding DASAR PREMIUM DN160 montagepot |
| Tekening DASAR PREMIUM DN160 montagepot |
U kunt ook zeer uitgebreide informatie vinden op de download-pagina van SLV.nl. Hier vindt u bijvoorbeeld energielabels, certificaten, formulieren, aanwijzingen en onderhoudsinstructies, productinformatie en Relux armatuurgegevens (ROLF).
Deze productinformatie is bijgewerkt op: 4-10-2022
© 2026 by SLV Nederland
| Privacy statement
| Leveringsvoorwaarden
| Retouren / RMA
| Contact
|