Categorie: Aanbevolen accessoires
De Schroevenset edelstaal M8 schroefdraad van SLV (BIG WHITE) is een accessoire die u optioneel bij een product kunt bestellen.
Op dit product van SLV zit 2 jaar garantie.*
Tags: Montagetoebehoren
| Technische kenmerken | |
| Lichtbron inbegrepen: | Nee |
| Kleur: | Roestvrij staal |
| Materiaal: | Rvs |
| Installatie en gebruik | |
| Productgroep: | Accessoires |
| Productfamilie: | Zubehör (universal) |
| Hoogte: | 1 mm |
| Breedte: | 1 mm |
| Lengte: | 80 mm |
| Diameter: | 1 mm |
| Gewicht (netto): | 94 g |
| Gewicht (transport): | 97 g |
| Binnen gebruik: | Ja |
| Buiten gebruik: | Nee |
| IP-klasse: | IP20 |
| Verpakking lengte: | 110 mm |
| Verpakking breedte: | 60 mm |
| Verpakking hoogte: | 60 mm |
| Aantal per omdoos: | 100 stk |
Deze productinformatie is bijgewerkt op: 3-10-2022
© 2026 by SLV Nederland
| Privacy statement
| Leveringsvoorwaarden
| Retouren / RMA
| Contact
|