961034
| EAN code: 4024163159142
Categorie: Aanbevolen accessoires
De Stopper voor STAALDRAAD 0.75mm, 10st van SLV (BIG WHITE) is een accessoire die u optioneel bij een product kunt bestellen.
Op dit product van SLV zit 2 jaar garantie.*
Tags: Montagetoebehoren, Installatiehulp
Dit is een uitlopend product. Dit betekent dat het beschikbaar is zo lang de voorraad strekt. Informeer bij onze afdeling Verkoop voor exacte aantallen.
| Technische kenmerken | |
| Lichtbron inbegrepen: | Nee |
| Kleur: | Grijs |
| Materiaal: | Staal |
| Installatie en gebruik | |
| Productgroep: | Accessoires |
| Productfamilie: | Zubehör (universal) |
| Diameter: | 7 mm |
| Gewicht (netto): | 22 g |
| Gewicht (transport): | 25 g |
| Binnen gebruik: | Ja |
| Buiten gebruik: | Nee |
| IP-klasse: | IP20 |
| Verpakking lengte: | 60 mm |
| Verpakking breedte: | 30 mm |
| Verpakking hoogte: | 20 mm |
| Aantal per omdoos: | 1 stk |
Deze productinformatie is bijgewerkt op: 4-10-2022
© 2026 by SLV Nederland
| Privacy statement
| Leveringsvoorwaarden
| Retouren / RMA
| Contact
|