Categorie: Aanbevolen accessoires
De GU10 fitting met 15cm kabel van SLV (BIG WHITE) is een accessoire die u optioneel bij een product kunt bestellen.
Op dit product van SLV zit 2 jaar garantie.*
Tags: Versie
| Technische kenmerken | |
| Lichtbron inbegrepen: | Nee |
| Voltage: | 230V ~50Hz V |
| Kleur: | Wit |
| Materiaal: | Keramiek |
| Installatie en gebruik | |
| Productgroep: | Accessoires |
| Productfamilie: | Zubehör (universal) |
| Hoogte: | 16 mm |
| Breedte: | 28 mm |
| Lengte: | 28 mm |
| Diameter: | 28 mm |
| Gewicht (netto): | 15 g |
| Gewicht (transport): | 17 g |
| Binnen gebruik: | Ja |
| Buiten gebruik: | Nee |
| IP-klasse: | IP20 |
| Verpakking lengte: | 80 mm |
| Verpakking breedte: | 20 mm |
| Verpakking hoogte: | 20 mm |
| Aantal per omdoos: | 400 stk |
Deze productinformatie is bijgewerkt op: 4-10-2022
© 2026 by SLV Nederland
| Privacy statement
| Leveringsvoorwaarden
| Retouren / RMA
| Contact
|