Categorie: Aanbevolen accessoires
De Textielkabel, 3-polig, 10m, zwart van SLV (BIG WHITE) is een accessoire die u optioneel bij een product kunt bestellen.
Op dit product van SLV zit 2 jaar garantie.*
Tags: Textielkabel, Kleurrijke kabel
| Technische kenmerken | |
| Lichtbron inbegrepen: | Nee |
| Kleur: | Zwart |
| Materiaal: | Polyvinylchloride (pvc) |
| Installatie en gebruik | |
| Productgroep: | Accessoires |
| Productfamilie: | Zubehör (universal) |
| Hoogte: | 6 mm |
| Breedte: | 6 mm |
| Lengte: | 10000 mm |
| Diameter: | 6 mm |
| Gewicht (netto): | 540 g |
| Gewicht (transport): | 553 g |
| Binnen gebruik: | Ja |
| Buiten gebruik: | Nee |
| IP-klasse: | IP20 |
| Verpakking lengte: | 265 mm |
| Verpakking breedte: | 35 mm |
| Verpakking hoogte: | 230 mm |
| Aantal per omdoos: | 34 stk |
| CE certificaat Textielkabel, 3-polig, 10m, zwart |
U kunt ook zeer uitgebreide informatie vinden op de download-pagina van SLV.nl. Hier vindt u bijvoorbeeld energielabels, certificaten, formulieren, aanwijzingen en onderhoudsinstructies, productinformatie en Relux armatuurgegevens (ROLF).
Deze productinformatie is bijgewerkt op: 4-10-2022
© 2026 by SLV Nederland
| Privacy statement
| Leveringsvoorwaarden
| Retouren / RMA
| Contact
|