Categorie: Aanbevolen accessoires
De HELDER KABEL 3x0.75mm2, 10m van SLV (BIG WHITE) is een accessoire die u optioneel bij een product kunt bestellen.
Op dit product van SLV zit 2 jaar garantie.*
Tags: Kabel, Montageaccessoires
| Technische kenmerken | |
| Lichtbron inbegrepen: | Nee |
| Installatie en gebruik | |
| Productgroep: | Accessoires |
| Productfamilie: | Zubehör (universal) |
| Gewicht (netto): | 50 g |
| Gewicht (transport): | 51 g |
| Binnen gebruik: | Ja |
| Buiten gebruik: | Nee |
| Verpakking lengte: | 160 mm |
| Verpakking breedte: | 40 mm |
| Verpakking hoogte: | 40 mm |
| Aantal per omdoos: | 300 stk |
| CE certificaat HELDER KABEL 3x0.75mm2, 10m |
U kunt ook zeer uitgebreide informatie vinden op de download-pagina van SLV.nl. Hier vindt u bijvoorbeeld energielabels, certificaten, formulieren, aanwijzingen en onderhoudsinstructies, productinformatie en Relux armatuurgegevens (ROLF).
Deze productinformatie is bijgewerkt op: 4-10-2022
© 2026 by SLV Nederland
| Privacy statement
| Leveringsvoorwaarden
| Retouren / RMA
| Contact
|