1007892
| EAN code: 4024163290111
Categorie: Aanbevolen accessoires
Deze tegen overlading beveiligde, autonome led noodverlichtingsunit met DALI 2-interface en automatische testfunctie bevat een intelligente laadregelaar en een lithiumbatterij (LiFePO4). In de noodmodus (3 uur) wordt een constante uitgang (instelbaar via DALI 2 interface) met een doorlaatspanning van 6-54V geleverd aan een aangesloten ledmodule/armatuur. De led nood verlichtingsunit bevat ook een bedrade knop voor het activeren van een handmatige test en een bedraad tweekleurig statusdisplay. Deze statusindicator kan worden geïnstalleerd in metalen/houten of gipsplaatpanelen met behulp van de meegeleverde adapters.
Op dit product van SLV zit 2 jaar garantie.*
Tags: Noodverlichting, Stroomuitval, Batterij, Noodstroom, Toebehoren, Aanpassing
Dit is een uitlopend product. Dit betekent dat het beschikbaar is zo lang de voorraad strekt. Informeer bij onze afdeling Verkoop voor exacte aantallen.
| Technische kenmerken | |
| Lichtbron type: | LED |
| Lichtbron inbegrepen: | Nee |
| Voltage: | 200-240V ~50/60Hz V |
| Kleur: | Wit |
| Materiaal: | Polycarbonaat (pc) |
| Installatie en gebruik | |
| Productgroep: | Accessoires |
| Productfamilie: | Zubehör (universal) |
| Gewicht (netto): | 412 g |
| Gewicht (transport): | 441 g |
| Binnen gebruik: | Ja |
| Buiten gebruik: | Nee |
| IP-klasse: | IP20 |
| Omgevingstemperatuur: | 0/60 °C |
| Beveiligingsklasse: | II |
| Slagvastheid: | IK02 |
| Max. leidingsdoorsnede: | 15 mm² |
| Verpakking lengte: | 275 mm |
| Verpakking breedte: | 113 mm |
| Verpakking hoogte: | 33 mm |
| CE certificaat LED Noodverlichtings unit 6-54V DALI |
| Handleiding LED Noodverlichtings unit 6-54V DALI |
U kunt ook zeer uitgebreide informatie vinden op de download-pagina van SLV.nl. Hier vindt u bijvoorbeeld energielabels, certificaten, formulieren, aanwijzingen en onderhoudsinstructies, productinformatie en Relux armatuurgegevens (ROLF).
Deze productinformatie is bijgewerkt op: 30-5-2024
© 2026 by SLV Nederland
| Privacy statement
| Leveringsvoorwaarden
| Retouren / RMA
| Contact
|