1006454
| EAN code: 4024163265867
Categorie: Sturingen
Dit product wordt exclusief lichtbron geleverd. Kijk onder het kopje "Aanbevolen accessoires" voor de geadviseerde lichtbron.
Op dit product van SLV zit 2 jaar garantie.*
Tags: Dimbaar, Casambi, Smart, Bluetooth, Besturing, Led, Enkele kleur
Dit is een uitlopend product. Dit betekent dat het beschikbaar is zo lang de voorraad strekt. Informeer bij onze afdeling Verkoop voor exacte aantallen.
| Technische kenmerken | |
| Lichtbron inbegrepen: | Nee |
| Voltage VAC: | 3,3V VAC |
| Kleur: | Wit |
| Materiaal: | Polycarbonaat (pc) |
| Installatie en gebruik | |
| Productgroep: | Sturingen |
| Dimbaar: | Ja |
| Dimtechniek: | Bluetooth Mesh |
| Montage: | Mobiel |
| Hoogte: | 12 mm |
| Breedte: | 31 mm |
| Lengte: | 43 mm |
| Gewicht (netto): | 15 g |
| Gewicht (transport): | 16 g |
| Binnen gebruik: | Ja |
| Buiten gebruik: | Nee |
| Omgevingstemperatuur: | -40/+45 °C |
| Beveiligingsklasse: | III |
| Mobiel / verplaatsbaar: | Ja |
| Verpakking lengte: | 57 mm |
| Verpakking breedte: | 38 mm |
| Verpakking hoogte: | 21 mm |
| CE certificaat RF-module Casambi voor led-bridge-drivers SC |
| Handleiding RF-module Casambi voor led-bridge-drivers SC |
U kunt ook zeer uitgebreide informatie vinden op de download-pagina van SLV.nl. Hier vindt u bijvoorbeeld energielabels, certificaten, formulieren, aanwijzingen en onderhoudsinstructies, productinformatie en Relux armatuurgegevens (ROLF).
Deze productinformatie is bijgewerkt op: 2-10-2023
© 2026 by SLV Nederland
| Privacy statement
| Leveringsvoorwaarden
| Retouren / RMA
| Contact
|