Categorie: Aanbevolen accessoires
Op dit product zit geen garantie.
Tags: Stekker, Aansluitkabel, Aansluitstekker, Apparaatkabel, Verbindingsstuk
| Technische kenmerken | |
| Lichtbron inbegrepen: | Nee |
| Installatie en gebruik | |
| Productgroep: | Accessoires |
| Productfamilie: | Zubehör (universal) |
| Gewicht (netto): | 176 g |
| Gewicht (transport): | 185 g |
| Binnen gebruik: | Ja |
| Buiten gebruik: | Nee |
| Verpakking lengte: | 180 mm |
| Verpakking breedte: | 60 mm |
| Verpakking hoogte: | 60 mm |
| CE certificaat Stroomkabel zwart lengte 1.8m |
U kunt ook zeer uitgebreide informatie vinden op de download-pagina van SLV.nl. Hier vindt u bijvoorbeeld energielabels, certificaten, formulieren, aanwijzingen en onderhoudsinstructies, productinformatie en Relux armatuurgegevens (ROLF).
Deze productinformatie is bijgewerkt op: 15-2-2024
© 2026 by SLV Nederland
| Privacy statement
| Leveringsvoorwaarden
| Retouren / RMA
| Contact
|