Categorie: Aanbevolen accessoires
De Fase-afsnijding-dimmer met DALI-besturing van SLV (BIG WHITE), met productcode 1006452 kan worden ingezet voor wand. Deze dimmer is bedoeld voor inbouw. De Fase-afsnijding-dimmer met Dali-besturing mag alleen binnen / indoor worden gebruikt. De IP-beschermingsklasse is IP20.
De afmetingen van dit product zijn: 2,0 x 4,5 x 4,6 cm (hxbxl). U monteert deze dimmer middels inbouw.
Dit product wordt exclusief lichtbron geleverd. Kijk onder het kopje "Aanbevolen accessoires" voor de geadviseerde lichtbron(nen).
Op dit product van SLV zit 2 jaar garantie.*
Tags: Omzetter, Fase dimmen, DALI, Driver, LED-driver, Fase-afsnijding
| Technische kenmerken | |
| Lichtbron inbegrepen: | Nee |
| Voltage: | 100-240V ~50/60Hz V |
| Kleur: | Wit |
| Materiaal: | Polycarbonaat (pc) |
| Installatie en gebruik | |
| Productgroep: | Accessoires |
| Productfamilie: | Zubehör (universal) |
| Locatie: | Wand |
| Dimbaar: | Ja |
| Dimtechniek: | DALI, Dimbaar, Universeel |
| Montage: | Inbouw |
| Hoogte: | 20 mm |
| Breedte: | 45 mm |
| Lengte: | 46 mm |
| Gewicht (netto): | 30 g |
| Gewicht (transport): | 32 g |
| Binnen gebruik: | Ja |
| Buiten gebruik: | Nee |
| IP-klasse: | IP20 |
| Omgevingstemperatuur: | -20/+50 °C |
| Beveiligingsklasse: | II |
| Max. leidingsdoorsnede: | 15 mm² |
| Mobiel / verplaatsbaar: | Nee |
| Verpakking lengte: | 50 mm |
| Verpakking breedte: | 50 mm |
| Verpakking hoogte: | 25 mm |
| Aantal per omdoos: | 200 stk |
| CE certificaat Fase-afsnijding-dimmer met DALI-besturing |
| Handleiding Fase-afsnijding-dimmer met DALI-besturing |
U kunt ook zeer uitgebreide informatie vinden op de download-pagina van SLV.nl. Hier vindt u bijvoorbeeld energielabels, certificaten, formulieren, aanwijzingen en onderhoudsinstructies, productinformatie en Relux armatuurgegevens (ROLF).
Deze productinformatie is bijgewerkt op: 28-2-2023
© 2026 by SLV Nederland
| Privacy statement
| Leveringsvoorwaarden
| Retouren / RMA
| Contact
|