Categorie: Aanbevolen accessoires
De Betonankerset voor VAP SLIM/BERRA/SITRA van SLV (BIG WHITE) is een accessoire die u optioneel bij een product kunt bestellen.
Op dit product van SLV zit 2 jaar garantie.*
Tags: Montagetoebehoren
| Technische kenmerken | |
| Lichtbron inbegrepen: | Nee |
| Kleur: | Roestvrij staal |
| Materiaal: | Staal |
| Installatie en gebruik | |
| Productgroep: | Accessoires |
| Productfamilie: | Zubehör (universal) |
| Hoogte: | 3 mm |
| Breedte: | 105 mm |
| Lengte: | 105 mm |
| Diameter: | 105 mm |
| Gewicht (netto): | 210 g |
| Gewicht (transport): | 235 g |
| Binnen gebruik: | Ja |
| Buiten gebruik: | Nee |
| IP-klasse: | IP20 |
| Verpakking lengte: | 140 mm |
| Verpakking breedte: | 15 mm |
| Verpakking hoogte: | 140 mm |
| Aantal per omdoos: | 60 stk |
Deze productinformatie is bijgewerkt op: 3-10-2022
© 2026 by SLV Nederland
| Privacy statement
| Leveringsvoorwaarden
| Retouren / RMA
| Contact
|