Categorie: Aanbevolen accessoires
Op dit product van SLV zit 2 jaar garantie.*
Tags: Led-besturing, Controller, Led-controller, SMART LIGHT, Led-afstandsbediening
| Technische kenmerken | |
| Lichtbron inbegrepen: | Nee |
| Voltage VAC: | Batteriebetrieb VAC |
| Kleur: | Wit |
| Materiaal: | Polycarbonaat (pc) |
| Installatie en gebruik | |
| Productgroep: | Accessoires |
| Productfamilie: | Zubehör (universal) |
| Dimbaar: | Ja |
| Dimtechniek: | Zigbee |
| Montage: | Mobiel |
| Hoogte: | 17 mm |
| Breedte: | 44 mm |
| Lengte: | 140 mm |
| Gewicht (netto): | 43 g |
| Gewicht (transport): | 46 g |
| Binnen gebruik: | Ja |
| Buiten gebruik: | Nee |
| IP-klasse: | IP20 |
| Omgevingstemperatuur: | -20/+50 °C |
| Beveiligingsklasse: | III |
| Mobiel / verplaatsbaar: | Ja |
| Verpakking lengte: | 147 mm |
| Verpakking breedte: | 50 mm |
| Verpakking hoogte: | 25 mm |
| Aantal per omdoos: | 80 stk |
| CE certificaat Afstandsbediening voor Zigbee CCT/RGBW |
| Handleiding Afstandsbediening voor Zigbee CCT/RGBW |
U kunt ook zeer uitgebreide informatie vinden op de download-pagina van SLV.nl. Hier vindt u bijvoorbeeld energielabels, certificaten, formulieren, aanwijzingen en onderhoudsinstructies, productinformatie en Relux armatuurgegevens (ROLF).
Deze productinformatie is bijgewerkt op: 15-2-2024
© 2026 by SLV Nederland
| Privacy statement
| Leveringsvoorwaarden
| Retouren / RMA
| Contact
|