Categorie: Spanningsrail
De S-TRACK DALI spanningsrail wit 3m van SLV (BIG WHITE), met productcode 1002634. Deze spanningsrail is bedoeld voor opbouwmontage / plafond opbouwmontage / wand opbouwmontage. De S-TRACK DALI spanningsrail wit 3m mag alleen binnen / indoor worden gebruikt.
De afmetingen van dit product zijn: 3,6 x 3,6 x 300,0 cm (hxbxl). U monteert deze spanningsrail in/aan het plafond.
Dit product wordt exclusief lichtbron geleverd. Kijk onder het kopje "Aanbevolen accessoires" voor de geadviseerde lichtbron.
Op dit product van SLV zit 5 jaar garantie.*
LET OP: Dit product vereist een lengtevracht à €55,=. Gratis verzending is alleen mogelijk indien de order groter dan €1500,= is.
Tags: Stroomrail, 230 Volt Stroomrail, 230 Volt rail, 230 Volt spanningsrail
| Technische kenmerken | |
| Lichtbron inbegrepen: | Nee |
| Voltage: | 220-250V ~50/60Hz V |
| Kleur: | Wit |
| Materiaal: | Aluminium |
| Installatie en gebruik | |
| Productgroep: | Spanningsrail |
| Locatie: | Plafond,Wand |
| Productfamilie: | S-TRACK SYSTEM |
| Dimbaar: | Ja |
| Dimtechniek: | DALI |
| Montage: | Opbouw |
| Hoogte: | 36 mm |
| Breedte: | 36 mm |
| Lengte: | 3000 mm |
| Gewicht (netto): | 2.8 kg |
| Gewicht (transport): | 3.4 kg |
| Binnen gebruik: | Ja |
| Buiten gebruik: | Nee |
| IP-klasse: | IP20 |
| Beveiligingsklasse: | I |
| Mobiel / verplaatsbaar: | Nee |
| Verpakking lengte: | 3030 mm |
| Verpakking breedte: | 55 mm |
| Verpakking hoogte: | 55 mm |
| Aantal per omdoos: | 6 stk |
| CE certificaat S-TRACK DALI spanningsrail wit 3m |
| Handleiding S-TRACK DALI spanningsrail wit 3m |
| Relux Open Luminaire Format (ROLF) S-TRACK DALI spanningsrail wit 3m |
U kunt ook zeer uitgebreide informatie vinden op de download-pagina van SLV.nl. Hier vindt u bijvoorbeeld energielabels, certificaten, formulieren, aanwijzingen en onderhoudsinstructies, productinformatie en Relux armatuurgegevens (ROLF).
Deze productinformatie is bijgewerkt op: 4-10-2022
© 2026 by SLV Nederland
| Privacy statement
| Leveringsvoorwaarden
| Retouren / RMA
| Contact
|