Categorie: Spanningsrail
Dit product wordt exclusief lichtbron geleverd. Kijk onder het kopje "Aanbevolen accessoires" voor de geadviseerde lichtbron.
Op dit product van SLV zit 5 jaar garantie.*
Tags: DALI, DALI-rail, 3-fasesysteem, Stroomrail, Hoogvoltage stroomrail, HV-stroomrail
| Technische kenmerken | |
| Lichtbron inbegrepen: | Nee |
| Voltage: | 220-250V ~50/60Hz V |
| Kleur: | Zwart |
| Materiaal: | Polycarbonaat (pc) |
| Installatie en gebruik | |
| Productgroep: | Spanningsrail |
| Locatie: | Plafond,Wand |
| Productfamilie: | S-TRACK SYSTEM |
| Dimbaar: | Ja |
| Dimtechniek: | DALI |
| Montage: | Opbouw |
| Hoogte: | 33 mm |
| Breedte: | 119 mm |
| Lengte: | 203 mm |
| Gewicht (netto): | 212 g |
| Gewicht (transport): | 227 g |
| Binnen gebruik: | Ja |
| Buiten gebruik: | Nee |
| IP-klasse: | IP20 |
| Beveiligingsklasse: | I |
| Mobiel / verplaatsbaar: | Nee |
| Verpakking lengte: | 33 mm |
| Verpakking breedte: | 210 mm |
| Verpakking hoogte: | 200 mm |
| Aantal per omdoos: | 30 stk |
| CE certificaat S-TRACK DALI T-connector verstelbaar rechts zwart |
| Handleiding S-TRACK DALI T-connector verstelbaar rechts zwart |
U kunt ook zeer uitgebreide informatie vinden op de download-pagina van SLV.nl. Hier vindt u bijvoorbeeld energielabels, certificaten, formulieren, aanwijzingen en onderhoudsinstructies, productinformatie en Relux armatuurgegevens (ROLF).
Deze productinformatie is bijgewerkt op: 15-2-2024
© 2026 by SLV Nederland
| Privacy statement
| Leveringsvoorwaarden
| Retouren / RMA
| Contact
|