Categorie: Spanningsrail
De 3-fase DALI plafondrozet wit van SLV (BIG WHITE), met productcode 1004685. Deze toebehoren voor stroomrail is bedoeld voor opbouwen. De 3-fase DALI Plafondrozet wit mag alleen binnen / indoor worden gebruikt. De IP-beschermingsklasse is IP20.
De afmetingen van dit product zijn: 14,3 x 3,6 cm (Øxl). U monteert deze toebehoren voor stroomrail middels opbouwen.
Dit product wordt exclusief lichtbron geleverd. Kijk onder het kopje "Aanbevolen accessoires" voor de geadviseerde lichtbron(nen).
Op dit product van SLV zit 2 jaar garantie.*
Tags: Rozet, Plafondrozet, Baldakijn, DALI, Stroomingang
| Technische kenmerken | |
| Lichtbron inbegrepen: | Nee |
| Voltage: | 220-250V ~50/60Hz V |
| Kleur: | Wit |
| Materiaal: | Polycarbonaat (pc) |
| Installatie en gebruik | |
| Productgroep: | Spanningsrail |
| Productfamilie: | S-TRACK SYSTEM |
| Locatie: | Plafond,Wand |
| Montage: | Opbouw |
| Hoogte: | 35 mm |
| Breedte: | 143 mm |
| Lengte: | 143 mm |
| Diameter: | 143 mm |
| Gewicht (netto): | 198 g |
| Gewicht (transport): | 239 g |
| Binnen gebruik: | Ja |
| Buiten gebruik: | Nee |
| IP-klasse: | IP20 |
| Beveiligingsklasse: | I |
| Max. leidingsdoorsnede: | 25 mm² |
| Mobiel / verplaatsbaar: | Nee |
| Verpakking lengte: | 160 mm |
| Verpakking breedte: | 50 mm |
| Verpakking hoogte: | 155 mm |
| Aantal per omdoos: | 40 stk |
| CE certificaat 3-fase DALI plafondrozet wit |
| Handleiding 3-fase DALI plafondrozet wit |
| Relux Open Luminaire Format (ROLF) 3-fase DALI plafondrozet wit |
| Tekening 3-fase DALI plafondrozet wit |
U kunt ook zeer uitgebreide informatie vinden op de download-pagina van SLV.nl. Hier vindt u bijvoorbeeld energielabels, certificaten, formulieren, aanwijzingen en onderhoudsinstructies, productinformatie en Relux armatuurgegevens (ROLF).
Deze productinformatie is bijgewerkt op: 4-10-2022
© 2026 by SLV Nederland
| Privacy statement
| Leveringsvoorwaarden
| Retouren / RMA
| Contact
|