Categorie: Aanbevolen accessoires
De 3F-adapter met haak voor S-TRACK 3F-rail zwart van SLV (BIG WHITE) is een accessoire die u optioneel bij een product kunt bestellen.
Op dit product van SLV zit 5 jaar garantie.*
Tags: 3-fasen-systeem
| Technische kenmerken | |
| Lichtbron inbegrepen: | Nee |
| Kleur: | Zwart |
| Materiaal: | Kunststof |
| Installatie en gebruik | |
| Productgroep: | Accessoires |
| Productfamilie: | S-TRACK SYSTEM |
| Gewicht (netto): | 8 g |
| Gewicht (transport): | 13 g |
| Binnen gebruik: | Ja |
| Buiten gebruik: | Nee |
| IP-klasse: | IP20 |
| Verpakking lengte: | 120 mm |
| Verpakking breedte: | 25 mm |
| Verpakking hoogte: | 80 mm |
| Aantal per omdoos: | 200 stk |
Deze productinformatie is bijgewerkt op: 3-10-2022
© 2026 by SLV Nederland
| Privacy statement
| Leveringsvoorwaarden
| Retouren / RMA
| Contact
|