Categorie: Aanbevolen accessoires
De Draadophangset stang S-TRACK 3F-rail zwart 100cm van SLV (BIG WHITE) is een accessoire die u optioneel bij een product kunt bestellen.
Op dit product van SLV zit 5 jaar garantie.*
Tags: 3-fasen-systeem
| Technische kenmerken | |
| Lichtbron inbegrepen: | Nee |
| Kleur: | Zwart |
| Materiaal: | Aluminium |
| Installatie en gebruik | |
| Productgroep: | Accessoires |
| Locatie: | Plafond |
| Productfamilie: | S-TRACK SYSTEM |
| Montage: | Opbouw |
| Hoogte: | 40 mm |
| Breedte: | 60 mm |
| Lengte: | 60 mm |
| Gewicht (netto): | 199 g |
| Gewicht (transport): | 209 g |
| Binnen gebruik: | Ja |
| Buiten gebruik: | Nee |
| IP-klasse: | IP20 |
| Mobiel / verplaatsbaar: | Nee |
| Verpakking lengte: | 1020 mm |
| Verpakking breedte: | 45 mm |
| Verpakking hoogte: | 130 mm |
| Aantal per omdoos: | 20 stk |
| Handleiding Draadophangset stang S-TRACK 3F-rail zwart 100cm |
| Relux Open Luminaire Format (ROLF) Draadophangset stang S-TRACK 3F-rail zwart 100cm |
U kunt ook zeer uitgebreide informatie vinden op de download-pagina van SLV.nl. Hier vindt u bijvoorbeeld energielabels, certificaten, formulieren, aanwijzingen en onderhoudsinstructies, productinformatie en Relux armatuurgegevens (ROLF).
Deze productinformatie is bijgewerkt op: 3-10-2022
© 2026 by SLV Nederland
| Privacy statement
| Leveringsvoorwaarden
| Retouren / RMA
| Contact
|