Categorie: Spanningsrail
De S-TRACK 3-fasen-inbouwrail 2m zwart DALI van SLV (BIG WHITE), met productcode 1006513 kan worden ingezet voor plafond,wand. Deze spanningsrail is bedoeld voor inbouw. De S-track 3-fasen-inbouwrail 2m Zwart DALI mag alleen binnen / indoor worden gebruikt. De IP-beschermingsklasse is IP20.
De afmetingen van dit product zijn: 3,6 x 5,6 x 200,0 cm (hxbxl). U monteert deze spanningsrail middels inbouw. Maatvoering van de inbouwopening: 3,6 cm. Houdt rekening met een inbouwdiepte van 3,2 cm.
Dit product wordt exclusief lichtbron geleverd. Kijk onder het kopje "Aanbevolen accessoires" voor de geadviseerde lichtbron(nen).
Op dit product van SLV zit 5 jaar garantie.*
Tags: 3-fasesysteem, Hoogvoltage stroomrail, HV-stroomrail, 2309 volt stroomrail, Plafondarmatuur, Binnenverlichting, Railsysteem, Spot
| Technische kenmerken | |
| Lichtbron inbegrepen: | Nee |
| Voltage: | 220-250V ~50/60Hz V |
| Kleur: | Zwart |
| Materiaal: | Aluminium |
| Installatie en gebruik | |
| Productgroep: | Spanningsrail |
| Productfamilie: | S-TRACK SYSTEM |
| Locatie: | Plafond,Wand |
| Dimbaar: | Ja |
| Dimtechniek: | DALI |
| Montage: | Inbouw |
| Hoogte: | 35.5 mm |
| Breedte: | 56 mm |
| Lengte: | 2000 mm |
| Inbouwopening breedte: | 36 mm |
| Inbouwopening diepte: | 32 mm |
| Gewicht (netto): | 2.0 kg |
| Gewicht (transport): | 2.2 kg |
| Binnen gebruik: | Ja |
| Buiten gebruik: | Nee |
| IP-klasse: | IP20 |
| Beveiligingsklasse: | I |
| Mobiel / verplaatsbaar: | Nee |
| Verpakking lengte: | 2000 mm |
| Verpakking breedte: | 60 mm |
| Verpakking hoogte: | 40 mm |
| Aantal per omdoos: | 9 stk |
| CE certificaat S-TRACK 3-fasen-inbouwrail 2m zwart DALI |
| Handleiding S-TRACK 3-fasen-inbouwrail 2m zwart DALI |
U kunt ook zeer uitgebreide informatie vinden op de download-pagina van SLV.nl. Hier vindt u bijvoorbeeld energielabels, certificaten, formulieren, aanwijzingen en onderhoudsinstructies, productinformatie en Relux armatuurgegevens (ROLF).
Deze productinformatie is bijgewerkt op: 4-10-2022
© 2026 by SLV Nederland
| Privacy statement
| Leveringsvoorwaarden
| Retouren / RMA
| Contact
|