Categorie: Spanningsrail
De S-TRACK DALI spanningsrail afdekking wit 2m van SLV (BIG WHITE), met productcode 1004940. De S-track DALI Spanningsrail Afdekking wit 2m mag alleen binnen / indoor worden gebruikt. De IP-beschermingsklasse is IP20.
De afmetingen van dit product zijn: 0,8 x 2,2 x 200,0 cm (hxbxl).
Dit product wordt exclusief lichtbron geleverd. Kijk onder het kopje "Aanbevolen accessoires" voor de geadviseerde lichtbron.
Op dit product van SLV zit 5 jaar garantie.*
Tags: DALI, DALI-rail, 3-fasensysteem, Stroomrail, Hoogvolt stroomrail, HV-stroomrail, 230 Volt-stroomrail, BUS-rail
| Technische kenmerken | |
| Lichtbron inbegrepen: | Nee |
| Kleur: | Wit |
| Materiaal: | Polycarbonaat (pc) |
| Installatie en gebruik | |
| Productgroep: | Spanningsrail |
| Productfamilie: | S-TRACK SYSTEM |
| Hoogte: | 7.5 mm |
| Breedte: | 22 mm |
| Lengte: | 2000 mm |
| Gewicht (netto): | 85 g |
| Gewicht (transport): | 87 g |
| Binnen gebruik: | Ja |
| Buiten gebruik: | Nee |
| IP-klasse: | IP20 |
| Verpakking lengte: | 2010 mm |
| Verpakking breedte: | 5 mm |
| Verpakking hoogte: | 25 mm |
| Aantal per omdoos: | 100 stk |
| Relux Open Luminaire Format (ROLF) S-TRACK DALI spanningsrail afdekking wit 2m |
U kunt ook zeer uitgebreide informatie vinden op de download-pagina van SLV.nl. Hier vindt u bijvoorbeeld energielabels, certificaten, formulieren, aanwijzingen en onderhoudsinstructies, productinformatie en Relux armatuurgegevens (ROLF).
Deze productinformatie is bijgewerkt op: 4-10-2022
© 2026 by SLV Nederland
| Privacy statement
| Leveringsvoorwaarden
| Retouren / RMA
| Contact
|