Categorie: Spanningsrail
De Eindkap S-TRACK 3-f inbouw zwart DALI van SLV (BIG WHITE), met productcode 1006539 kan worden ingezet voor rail. Deze mechanische toebehoren voor verlichtingsarmaturen is bedoeld voor inbouw. De Eindkap S-track 3-f Inbouw Zwart DALI mag alleen binnen / indoor worden gebruikt.
De afmetingen van dit product zijn: 3,3 x 5,6 x 4,8 cm (hxbxl). U monteert deze mechanische toebehoren voor verlichtingsarmaturen middels inbouw.
Dit product wordt exclusief lichtbron geleverd. Kijk onder het kopje "Aanbevolen accessoires" voor de geadviseerde lichtbron(nen).
Op dit product van SLV zit 5 jaar garantie.*
Tags: 3-fasesysteem, Hoogvoltage stroomrail, HV-stroomrail, 2309 volt stroomrail, Plafondarmatuur, Binnenverlichting, Railsysteem, Spot
| Technische kenmerken | |
| Lichtbron inbegrepen: | Nee |
| Kleur: | Zwart |
| Materiaal: | Polycarbonaat (pc) |
| Installatie en gebruik | |
| Productgroep: | Spanningsrail |
| Locatie: | Rail |
| Productfamilie: | S-TRACK SYSTEM |
| Montage: | Inbouw |
| Hoogte: | 32.5 mm |
| Breedte: | 56 mm |
| Lengte: | 47.9 mm |
| Gewicht (netto): | 12 g |
| Gewicht (transport): | 13 g |
| Binnen gebruik: | Ja |
| Buiten gebruik: | Nee |
| Mobiel / verplaatsbaar: | Nee |
| Verpakking lengte: | 50 mm |
| Verpakking breedte: | 60 mm |
| Verpakking hoogte: | 35 mm |
| Aantal per omdoos: | 160 stk |
| CE certificaat Eindkap S-TRACK 3-f inbouw zwart DALI |
| Handleiding Eindkap S-TRACK 3-f inbouw zwart DALI |
U kunt ook zeer uitgebreide informatie vinden op de download-pagina van SLV.nl. Hier vindt u bijvoorbeeld energielabels, certificaten, formulieren, aanwijzingen en onderhoudsinstructies, productinformatie en Relux armatuurgegevens (ROLF).
Deze productinformatie is bijgewerkt op: 4-10-2022
© 2026 by SLV Nederland
| Privacy statement
| Leveringsvoorwaarden
| Retouren / RMA
| Contact
|