175161
| EAN code: 4024163161633
Categorie: Aanbevolen accessoires
De Draadophangset stang S-TRACK 3F-rail wit 100cm van SLV (BIG WHITE) is een accessoire die u optioneel bij een product kunt bestellen.
Belangrijke wijziging aan dit product:
Per 01-10-2018 zal de kleur van dit product veranderen in RAL9016 (verkeerswit), onder een nieuw productnummer. Bekijk het aanbevolen alternatief.
Dit is een netto geprijsd product. Hierop wordt geen garantie gegeven.
Tags: OUTLET 2019, 3-fasen-systeem
Dit is een uitlopend product. Dit betekent dat het beschikbaar is zo lang de voorraad strekt. Informeer bij onze afdeling Verkoop voor exacte aantallen.
|
Aanbevolen alternatief: SLV Draadophangset stang S-TRACK 3F-rail wit 100cm 1001390 |
Prijs: € 32,50 excl. BTW |
+
|
| Technische kenmerken | |
| Kleur: | Wit |
| Materiaal: | Aluminium |
| Installatie en gebruik | |
| Productgroep: | Accessoires |
| Montage: | Opbouwen |
| Hoogte: | 40 mm |
| Breedte: | 60 mm |
| Lengte: | 60 mm |
| Gewicht (netto): | 200 g |
| Gewicht (transport): | 213 g |
| Binnen gebruik: | Ja |
| Buiten gebruik: | Nee |
| IP-klasse: | IP20 |
| Verpakking lengte: | 1005 mm |
| Verpakking breedte: | 50 mm |
| Verpakking hoogte: | 50 mm |
| Aantal per omdoos: | 30 stk |
| Handleiding Draadophangset stang S-TRACK 3F-rail wit 100cm |
U kunt ook zeer uitgebreide informatie vinden op de download-pagina van SLV.nl. Hier vindt u bijvoorbeeld energielabels, certificaten, formulieren, aanwijzingen en onderhoudsinstructies, productinformatie en Relux armatuurgegevens (ROLF).
Deze productinformatie is bijgewerkt op: 30-11-2024
© 2026 by SLV Nederland
| Privacy statement
| Leveringsvoorwaarden
| Retouren / RMA
| Contact
|