Categorie: Spanningsrail
De S-TRACK DALI pendelklem wit van SLV (BIG WHITE), met productcode 1002658. Deze toebehoren voor stroomrail is bedoeld voor opbouwmontage / plafond opbouwmontage / wand opbouwmontage. De S-track DALI Pendelklem wit mag alleen binnen / indoor worden gebruikt.
De afmetingen van dit product zijn: 1,3 x 3,4 x 4,0 cm (hxbxl). U monteert deze toebehoren voor stroomrail in/aan het plafond.
Dit product wordt exclusief lichtbron geleverd. Kijk onder het kopje "Aanbevolen accessoires" voor de geadviseerde lichtbron.
Op dit product van SLV zit 5 jaar garantie.*
Tags: DALI, DALI rail, 3-fase-systeem
| Technische kenmerken | |
| Lichtbron inbegrepen: | Nee |
| Kleur: | Wit |
| Materiaal: | Staal |
| Installatie en gebruik | |
| Productgroep: | Spanningsrail |
| Locatie: | Plafond,Wand |
| Productfamilie: | S-TRACK SYSTEM |
| Montage: | Opbouw |
| Hoogte: | 12.5 mm |
| Breedte: | 34 mm |
| Lengte: | 40 mm |
| Gewicht (netto): | 19 g |
| Gewicht (transport): | 25 g |
| Binnen gebruik: | Ja |
| Buiten gebruik: | Nee |
| IP-klasse: | IP20 |
| Mobiel / verplaatsbaar: | Nee |
| Verpakking lengte: | 120 mm |
| Verpakking breedte: | 15 mm |
| Verpakking hoogte: | 90 mm |
| Aantal per omdoos: | 100 stk |
| Handleiding S-TRACK DALI pendelklem wit |
| Relux Open Luminaire Format (ROLF) S-TRACK DALI pendelklem wit |
U kunt ook zeer uitgebreide informatie vinden op de download-pagina van SLV.nl. Hier vindt u bijvoorbeeld energielabels, certificaten, formulieren, aanwijzingen en onderhoudsinstructies, productinformatie en Relux armatuurgegevens (ROLF).
Deze productinformatie is bijgewerkt op: 4-10-2022
© 2026 by SLV Nederland
| Privacy statement
| Leveringsvoorwaarden
| Retouren / RMA
| Contact
|