Categorie: Spanningsrail
De S-TRACK DALI armatuuradapter zwart van SLV (BIG WHITE), met productcode 1002660. Deze toebehoren voor stroomrail is bedoeld voor spanningsrail. De S-track DALI Armatuuradapter Zwart mag alleen binnen / indoor worden gebruikt.
De afmetingen van dit product zijn: 3,3 x 5,5 x 11,3 cm (hxbxl). U monteert deze toebehoren voor stroomrail middels spanningsrail.
De S-track DALI Armatuuradapter Zwart werkt op 230 VAC.
Dit product wordt exclusief lichtbron geleverd. Kijk onder het kopje "Aanbevolen accessoires" voor de geadviseerde lichtbron.
Op dit product van SLV zit 5 jaar garantie.*
Tags: DALI, DALI rail, 3-fase-systeem
| Technische kenmerken | |
| Lichtbron inbegrepen: | Nee |
| Voltage: | 220-250V ~50/60Hz V |
| Kleur: | Zwart |
| Materiaal: | Polycarbonaat (pc) |
| Installatie en gebruik | |
| Productgroep: | Spanningsrail |
| Locatie: | Rail,Rail plafond,Rail wand |
| Productfamilie: | S-TRACK SYSTEM |
| Dimbaar: | Ja |
| Dimtechniek: | DALI |
| Hoogte: | 33 mm |
| Breedte: | 55 mm |
| Lengte: | 113 mm |
| Gewicht (netto): | 74 g |
| Gewicht (transport): | 80 g |
| Binnen gebruik: | Ja |
| Buiten gebruik: | Nee |
| IP-klasse: | IP20 |
| Beveiligingsklasse: | I |
| Max. leidingsdoorsnede: | 15 mm² |
| Verpakking lengte: | 160 mm |
| Verpakking breedte: | 40 mm |
| Verpakking hoogte: | 115 mm |
| Aantal per omdoos: | 100 stk |
| CE certificaat S-TRACK DALI armatuuradapter zwart |
| Handleiding S-TRACK DALI armatuuradapter zwart |
U kunt ook zeer uitgebreide informatie vinden op de download-pagina van SLV.nl. Hier vindt u bijvoorbeeld energielabels, certificaten, formulieren, aanwijzingen en onderhoudsinstructies, productinformatie en Relux armatuurgegevens (ROLF).
Deze productinformatie is bijgewerkt op: 4-10-2022
© 2026 by SLV Nederland
| Privacy statement
| Leveringsvoorwaarden
| Retouren / RMA
| Contact
|