Categorie: Aanbevolen accessoires
De Adapter mechanisch voor S-TRACK 3F-rail wit van SLV (BIG WHITE), met productcode 1001395. Deze stroomrailadapter is bedoeld voor railmontage. De Adapter Mechanisch voor S-track 3f-rail wit mag alleen binnen / indoor worden gebruikt.
De afmetingen van dit product zijn: 3,1 x 6,6 x 6,6 cm (hxbxl). U monteert deze stroomrailadapter middels railmontage.
Dit product wordt exclusief lichtbron geleverd. Kijk onder het kopje "Aanbevolen accessoires" voor de geadviseerde lichtbron(nen).
Op dit product van SLV zit 5 jaar garantie.*
Tags: 3-fasen-systeem
| Technische kenmerken | |
| Lichtbron inbegrepen: | Nee |
| Kleur: | Wit |
| Materiaal: | Aluminium |
| Installatie en gebruik | |
| Productgroep: | Accessoires |
| Locatie: | Plafond,Rail plafond,Rail wand |
| Productfamilie: | S-TRACK SYSTEM |
| Montage: | Opbouw |
| Hoogte: | 31 mm |
| Breedte: | 66 mm |
| Lengte: | 66 mm |
| Gewicht (netto): | 137 g |
| Gewicht (transport): | 146 g |
| Binnen gebruik: | Ja |
| Buiten gebruik: | Nee |
| IP-klasse: | IP20 |
| Mobiel / verplaatsbaar: | Nee |
| Verpakking lengte: | 120 mm |
| Verpakking breedte: | 30 mm |
| Verpakking hoogte: | 100 mm |
| Aantal per omdoos: | 60 stk |
| Handleiding Adapter mechanisch voor S-TRACK 3F-rail wit |
U kunt ook zeer uitgebreide informatie vinden op de download-pagina van SLV.nl. Hier vindt u bijvoorbeeld energielabels, certificaten, formulieren, aanwijzingen en onderhoudsinstructies, productinformatie en Relux armatuurgegevens (ROLF).
Deze productinformatie is bijgewerkt op: 4-10-2022
© 2026 by SLV Nederland
| Privacy statement
| Leveringsvoorwaarden
| Retouren / RMA
| Contact
|