1004944
| EAN code: 4024163250948
Categorie: Spanningsrail
De S-TRACK DALI T-Connector II links wit van SLV (BIG WHITE), met productcode 1004944. De S-track DALI T-connector II LInks wit mag alleen binnen / indoor worden gebruikt. De IP-beschermingsklasse is IP20.
De afmetingen van dit product zijn: 3,3 x 11,9 x 20,3 cm (hxbxl).
Dit product wordt exclusief lichtbron geleverd. Kijk onder het kopje "Aanbevolen accessoires" voor de geadviseerde lichtbron.
Op dit product van SLV zit 5 jaar garantie.*
Tags: DALI, DALI-rail, 3-fasensysteem, Stroomrail, Hoogvolt stroomrail, HV-stroomrail, 230 Volt-stroomrail, BUS-rail
Dit is een uitlopend product. Dit betekent dat het beschikbaar is zo lang de voorraad strekt. Informeer bij onze afdeling Verkoop voor exacte aantallen.
|
Aanbevolen alternatief: SLV S-TRACK DALI T-connector verstelbaar rechts wit 1007821 |
Prijs: € 39,00 excl. BTW + € 0,06 verwijderingsbijdrage |
+
|
| Technische kenmerken | |
| Lichtbron inbegrepen: | Nee |
| Voltage: | 220-240V ~50/60Hz V |
| Kleur: | Wit |
| Materiaal: | Polycarbonaat (pc) |
| Installatie en gebruik | |
| Productgroep: | Spanningsrail |
| Productfamilie: | S-TRACK SYSTEM |
| Dimbaar: | Ja |
| Dimtechniek: | DALI |
| Montage: | Opbouw |
| Hoogte: | 33 mm |
| Breedte: | 119 mm |
| Lengte: | 203 mm |
| Gewicht (netto): | 200 g |
| Gewicht (transport): | 214 g |
| Binnen gebruik: | Ja |
| Buiten gebruik: | Nee |
| IP-klasse: | IP20 |
| Beveiligingsklasse: | I |
| Mobiel / verplaatsbaar: | Nee |
| Verpakking lengte: | 33 mm |
| Verpakking breedte: | 210 mm |
| Verpakking hoogte: | 200 mm |
| CE certificaat S-TRACK DALI T-Connector II links wit |
| Relux Open Luminaire Format (ROLF) S-TRACK DALI T-Connector II links wit |
U kunt ook zeer uitgebreide informatie vinden op de download-pagina van SLV.nl. Hier vindt u bijvoorbeeld energielabels, certificaten, formulieren, aanwijzingen en onderhoudsinstructies, productinformatie en Relux armatuurgegevens (ROLF).
Deze productinformatie is bijgewerkt op: 4-10-2022
© 2026 by SLV Nederland
| Privacy statement
| Leveringsvoorwaarden
| Retouren / RMA
| Contact
|