Categorie: Aanbevolen accessoires
De Draadophanging voor spanningsrail van SLV (BIG WHITE), met productcode 1002845. Deze stroomrailsteun is bedoeld voor plafond opbouw. De Draadophanging voor Spanningsrail mag alleen binnen / indoor worden gebruikt.
U monteert deze stroomrailsteun in/aan het plafond.
Op dit product van SLV zit 5 jaar garantie.*
Tags: Pendelophanging
| Technische kenmerken | |
| Lichtbron inbegrepen: | Nee |
| Kleur: | Nikkel |
| Materiaal: | Rvs |
| Installatie en gebruik | |
| Productgroep: | Accessoires |
| Locatie: | Plafond |
| Productfamilie: | S-TRACK SYSTEM |
| Montage: | Opbouw |
| Gewicht (netto): | 225 g |
| Gewicht (transport): | 230 g |
| Binnen gebruik: | Ja |
| Buiten gebruik: | Nee |
| IP-klasse: | IP20 |
| Mobiel / verplaatsbaar: | Nee |
| Verpakking lengte: | 150 mm |
| Verpakking breedte: | 30 mm |
| Verpakking hoogte: | 145 mm |
| Aantal per omdoos: | 48 stk |
| Handleiding Draadophanging voor spanningsrail (2st.) |
| Relux Open Luminaire Format (ROLF) Draadophanging voor spanningsrail (2st.) |
U kunt ook zeer uitgebreide informatie vinden op de download-pagina van SLV.nl. Hier vindt u bijvoorbeeld energielabels, certificaten, formulieren, aanwijzingen en onderhoudsinstructies, productinformatie en Relux armatuurgegevens (ROLF).
Deze productinformatie is bijgewerkt op: 4-10-2022
© 2026 by SLV Nederland
| Privacy statement
| Leveringsvoorwaarden
| Retouren / RMA
| Contact
|